CS2 hilelerden oyun oynanmıyor

MM sistemi oynamak zaten şuan saçmalık her harita için ayrı ayrı rütbe kasılmaz,Premier daha mantıklı fakat orada'da hile sayısı oldukça fazla 20.000 puan civarında bıraktım ben.
Premier dediğiniz nedir hocam?
Bu arada düşük ve orta eloda her vuruşa hile deyip duruyorsunuz.
Ben 60Hz ile 26 vuruyorum ki CS ve valodakilerin çoğunun en az 144Hz kullandığını biliyoruz.
Hâl böyleyken 0 kesit atıyorsunuz ve hile çok geliyor diyorsunuz.
Azıcık konuya dair elle tutulur bir şey belirtin.
Hocam bir maça giriyorum 4 kişi aynı isim yani beraber oldukları çok belli. Aralarında birisi 0 madalya, prime hesap be CS de toplam 100 saati var. Diğerlerine baktığımız zaman full madalya 2.5K saat. Madalyasız olan hesap hepsinden fazla vuruyor 35 vurup çıkıyor maçtan. Artı olarak da her vuruşu şüpheli. Gelde hile deme şimdi.

Hocam bir maça giriyorum 4 kişi aynı isim yani beraber oldukları çok belli. Aralarında birisi 0 madalya, Prime hesap be CS de toplam 100 saati var. Diğerlerine baktığımız zaman Full madalya 2.5k saat. Madalyasız olan hesap hepsinden fazla vuruyor 35 vurup çıkıyor maçtan. Artı olarak da her vuruşu şüpheli. Gelde hile deme şimdi.

Bana böyle çok oyuncu geliyor halen. 19000 elodayım çok fazla öylesi var. Özellikle smurf kasan çok oyuncu var.
Raporluyorsun. Maçın kaydını alıp atıyorsun. Maç sonu banlanıyorlar :)

20.000 + elodayım ben banlananı görmedim kaydı nereye atıyorsun kardeşim ? neredeyse 2-3 maçta bir hile geliyor bizim takımada geliyor karşıyada geliyor sürekli profilleri kontrol ediyorum ban yiyen yok oyunda overwatch yok bir kere ve CS 2'ye uyarlanan hileler şuan çok güçlü USD ile satılıyorlar birşey olmuyor yani.

20.000 + elodayım ben banlananı görmedim kaydı nereye atıyorsun kardeşim? Neredeyse 2-3 maçta bir hile geliyor bizim takımada geliyor karşıyada geliyor sürekli profilleri kontrol ediyorum ban yiyen yok oyunda Overwatch yok bir kere ve CS 2'ye uyarlanan hileler şu an çok güçlü USD ile satılıyorlar bir şey olmuyor yani.

Yaklaşık 1 ay kadar evvel 2-3 kişiye Steam destek üzerinden bildirdim. Kaydın linkini Google Drive'a atmıştım. Eğer bulabilirsem atayım.

Yaklaşık 1 ay kadar evvel 2-3 kişiye Steam destek üzerinden bildirdim. Kaydın linkini Google Drive'a atmıştım. Eğer bulabilirsem atayım.

Video gönderince bir şey olmuyor otomatik mesaj gönderiyorlar zaten geri, tek yapabileceğin oyun içi ya da Steam profilini raporlamak.

20.000 + elodayım ben banlananı görmedim kaydı nereye atıyorsun kardeşim ? neredeyse 2-3 maçta bir hile geliyor bizim takımada geliyor karşıyada geliyor sürekli profilleri kontrol ediyorum ban yiyen yok oyunda overwatch yok bir kere ve CS 2'ye uyarlanan hileler şuan çok güçlü USD ile satılıyorlar birşey olmuyor yani.
Premier hvh yuvası hocam zaten, burada yazanlara pek aldırış etmemek gerekiyor. Yoldaşta da durum aynı şekilde, ben DMG arkadaşım da LEM girdiğimiz maçlarda ya Aimbot ya da wh geliyor. Maç içinde zaten kullandığı belli oluyor ctrl toggle yapmış her eğildiğinde kitleniyor 😃.

Son düzenleme:

Türkçe çevirisi seçkin. Bu modda başta harita elemesi ve takım seçimi yapıyorsun. Normal rekabetçi gibi her mapin ayrı puanı yok. Modda kazanırsan puan kazanıyorsun, kaybedersen puan kaybediyorsun. Her bir puan aralığının ayrı renkleri var bu da bizim global Offensive'den bildiğimiz Silver, Nova gibi ranklara karşılık geliyor.

CS:GO'nun hileden geçilmediği zamanlarda bende bu durumdan bıkıp topluluk sunucularına yönelmiştim. Oradaki oyun hem hızlıydı hem de hile bulunmuyordu. Adminler çoğu zaman kişiyi bulup banlıyorlardı. Güzel bir sunucu bulabilirseniz oralarda oynamak daha eğlenceli olacaktır diye düşünüyorum.

20.000 + elodayım ben banlananı görmedim kaydı nereye atıyorsun kardeşim? Neredeyse 2-3 maçta bir hile geliyor bizim takımada geliyor karşıyada geliyor sürekli profilleri kontrol ediyorum ban yiyen yok oyunda Overwatch yok bir kere ve CS 2'ye uyarlanan hileler şu an çok güçlü USD ile satılıyorlar bir şey olmuyor yani.

Valve'ın bu yazısına bir bak derim. Evet bazen ban yemiyor ve maç sonuna kadar adamın işkencesine maruz kalıyorsun ama banlananlarda var. Senin maçındakiler banlanmıyor diye VAC çalışmıyor gibi bir saçmalık demeniz ayrı komik. Oyunda fazla mental çürüttünüz herhalde.

Burada ufacik akillariyla millete ahkam kesmeye calisan esporculari dinlemeyin. Bu oyunun resmi sunucularinda hile diye bir sey olmasaydi millet Faceit'e akin etmezdi. Oyunun espor arenasinin tamami faceit oynuyor. Madem anlatildigi kadar temiz oyununuz var neden bir tane bile esporcu MM oynamiyor? Birakin bu ayaklari :D

Dunyada en kolay hile acilabilir oyun Counter Strike'tir. Parali parasiz tum hileler calisiyor catir catir. E millet de bunu degerlendirecektir haliyle. Bu is artik hilesi olmayanlara iskenceye donustu. Domino tasi gibi herif madem hilelere bir sey olmuyor ben de acarim o zaman diyip hesap aciyor. Yaptirimi da cok dandik. Hesap vac ban yermis? Banane :D IP Ban ya da Cep telefonu bani ya da faceitteki gibi anakart hardware ban atmadigin surece bu oyunda hileyi bitiremezsin. Ee bunu yapmayacaklarina gore (cunku ban yedikce yeni hesap satin aliyorlar) Valve asla buna bir cozum getirmez.

Bence faceit tamamen parali olmali. Birakin bu ahkam kesen esporcular milletle alay etmeye devam etsin :D Elo cehenneminde yasasinlar, fakirlikten hile de satin alamazlar faceit de satin alamazlar. 2017 yilinda 20 liraya satin aldiklari b*ktan oyunlariyla mutluluklar dilemek duser bize

Yeni konular

Geri
Yukarı