CS2 hilelerden oyun oynanmıyor

MM sistemi oynamak zaten şuan saçmalık her harita için ayrı ayrı rütbe kasılmaz,Premier daha mantıklı fakat orada'da hile sayısı oldukça fazla 20.000 puan civarında bıraktım ben.

Hile varsa ve bu oyun bu kadar kötüyse oynamayın abicim. Ben paşalar gibi oynuyorum karşıma hile falan da gelmiyor. Poşet eloda oyun oynayıp 2 vuruş yiyip hile demeyin.

Sana gelmiyor diye bir şey yok. Önceki maç bana da hile denildi ve hile değilim sadece şüphelendiklerini bildirdiler chat üzerinden. Bana da kaç kere karşıma hile geldiği ve maç bozulduğu oldu.

Gelmiyor abicim yalan borcum mu var sana?

Şu ayakları bir bırakın. Bazen karşınıza geliyor hilemi değil mi diye kafanızı yiyorsunuz bazen de hile olup leş bir oyun sergileyen oyunculara hile değil diyorsunuz. Kaç kere karşıma geldi ve DC'lerine çağırıp en kötülerine hile kullandırtıp adamların yerini söylüyorlardı birbirlerine.

Şu ayakları bir bırakın. Bazen karşınıza geliyor hilemi değil mi diye kafanızı yiyorsunuz bazen de hile olup leş bir oyun sergileyen oyunculara hile değil diyorsunuz. Kaç kere karşıma geldi ve DC'lerine çağırıp en kötülerine hile kullandırtıp adamların yerini söylüyorlardı birbirlerine.
Tamam poşet elonda oynamaya devam et.

Bu arada düşük ve orta eloda her vuruşa hile deyip duruyorsunuz.
Ben 60Hz ile 26 vuruyorum ki CS ve valodakilerin çoğunun en az 144Hz kullandığını biliyoruz.
Hâl böyleyken 0 kesit atıyorsunuz ve hile çok geliyor diyorsunuz.
Azıcık konuya dair elle tutulur bir şey belirtin.

Yeni konular

Geri
Yukarı