CS2 için 1200 TL mouse tavsiyesi

Bütçe
1000-1300
Elim büyük hocam ama gerçekten öyle sorun yaşamadım ya da hep bana öyle denk geldi internet kafelerde falan.
VX sensör sorunu var diyorlar hocam.

E yaz Google amcaya G305 sensor issue onda da çıkar.

Logitech uzun süredir Türkiye'de bulunan bir marka sıkıntı hepsinde çıkabilir en hızlı Logitech'de çözülür gibi hocam.

Uzun süredir bulunabilir ancak önerdiğin ürünün parasına değecek ve iyi bir ürün olmadığı gerçeği değişmiyor.

Ufak biraz araştırırsan bu modellerde söylenen sensörlerin çıkmama olayları sürüyle var.

Elim büyük hocam ama gerçekten öyle sorun yaşamadım ya da hep bana öyle denk geldi internet kafelerde falan.
VX sensör sorunu var diyorlar hocam

Arkadaşlar ne alsam karar veremedim, ne diyorsunuz sizce ne alayım?
Sensör sorununu SE modeli için demişler, ki bir kişi demiş sadece o da hatalı üretim denk gelmiştir.

1706387848644.png

R1 SE dışındaki modellerin sensörü gayet iyi sorun çıkarmaz. G305 çöpüne para vermeyin.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz ne önerirsiniz peki hocam?
VXE R1 alın, SE değil R1. 2000Hz yenileme hızı sunuyor hem de.

Son düzenleme:
Logitech çok makul gibi geldi ama arkadaş paranı heba etme dedi
Makul değil, bir çok sorunu var. En başta çift tıklama ve kaymama ayrıca ürün elde stabil durmuyor. Skatezi rezalet ve switchleri de öyle, VXE R1 al sorunsuz bir model o paraya, sensör sorunu SE için denilmiş ve 1 kişi açmış sadece konu :D

Logitech çok makul gibi geldi ama arkadaş paranı heba etme dedi.

Senin seçimin bir tarafta binlerce yorum bulunan bir ürün diğer tarafta yeni piyasaya girmiş bir marka kuruluşu 2021'e dayanıyor. Logitech 1981'den beri piyasada.

Yeni konular

Geri
Yukarı