CS2 için R5 5600 sisteme en ucuz, sıfır ekran kartı önerisi

Hocam ne saçmalıyorsunuz? En ucuz kime göre ucuz. 4090 önerelim isterseniz. Bana göre ucuz. Hem 4-5 civarına ikinci el 2060-2070 bulursunuz neden sıfır istiyorsunuz?
Maalesef anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Lütfen başka cevap yazmayın.

En ucuz dediğime göre 3bin, 5bin civarı en düşük kartlara bakıyorum. Bunu anlamıyorsanız yazmayın bu ne yahu. Mesela Sinerji'de 1050 Tİ örneği.

CS2'de beni idare edecek en uygun fiyatlı ürünü arıyorum, hala bütçe soruyor :(

Maalesef anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Lütfen başka cevap yazmayın.

En ucuz dediğime göre 3bin, 5bin civarı en düşük kartlara bakıyorum. Bunu anlamıyorsanız yazmayın bu ne yahu.

CS2'de beni idare edecek en uygun fiyatlı ürünü arıyorum, hala bütçe soruyor :(

Hocam bakın ucuz kelimesi görecelidir. Bütçe sormam normal çünkü açılan konuların nereden baksanız yarısında bütçe yok. Ve bilmek için soruyoruz. Konuya dönersek ikinci el bakın. Sıfıra kaliteli bir şey çıkmaz. Çıksa da sadede CS2 oynatır başka işe yaramaz. Sıfır isterseniz GTX 1650 bulunur o fiyata.

Hocam bakın ucuz kelimesi görecelidir. Bütçe sormam normal çünkü açılan konuların nereden baksanız yarısında bütçe yok. Ve bilmek için soruyoruz. Konuya dönersek ikinci el bakın. Sıfıra kaliteli bir şey çıkmaz. Çıksa da sadede CS2 oynatır başka işe yaramaz. Sıfır isterseniz GTX 1650 bulunur o fiyata.
Halbuki konuya 'Başka bir oyun oynamayacağım için geleceğe yönelik yatırım amaçlı bir kart aramıyorum.' yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı