CS2 için yeni gelecek güncellemeden önce skinler erkenden satılmalı mı?

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi CS2 resmi Twitter hesabından bir tweet paylaşıldı ve bunu kapak bile yaptılar. En büyük dönen söylenti iste yeni bir operasyon çıkması bununla birlikte kasada gelecek olması. Sizce elde bulunan ve CS2 çıkınca satmayı beklettiğimiz skinler şimdiden satılmalı mı? Ufak bir tartışma yardımlaşma postu olarak açmak istedim. Açıkçası benim de elimde 2 adet doppler ve gamma bıçak var ve satmayı düşünüyorum bu Tweet'den sebep. Sizce ne yapılmalı?

Yeni bir oyuna hemen operasyon getireceklerini sanmıyorum. Büyük bir güncelleme gelecek evet. Ben bunun içerik olarak view model ve bob lower kodlarının geleceğini düşünüyorum. Ek olarak Dust 2 ve cache mapleri eklenebilir. Son olarak da primier kaldırıp rekabetçi gelebilir.

Yeni bir oyuna hemen operasyon getireceklerini sanmıyorum. Büyük bir güncelleme gelecek evet. Ben bunun içerik olarak view model ve bob lower kodlarının geleceğini düşünüyorum. Ek olarak Dust 2 ve cache mapleri eklenebilir. Son olarak da primier kaldırıp rekabetçi gelebilir.
Dust 2 gelsin başka bir şey istemiyorum. Oyunu oynayasım gelmiyor dust 2 yok diye.

Aktif havuzdaki kasaların fiyatları fazla oyuncular ile birlikde düşecek gibime geliyor. Fakat tahminimce havuzda olmayan kasaların fiyatları artacak.

Bende de ajanlar var. Ajanları satsam mı acaba çok kararsızım.
Bence satmamalısın. Ajanların fiyatları hep yükseldi, Hiç düştüğünü görmedim

Bende öyle düşünüyordum fakat bu kadar hype bir tweet (söylenenler üzerine) sadece Dust 2 ve cache getirip rekabetçi olmaz gibi sanıyorum. Ama bellide olmaz bunların ne yapıcağı tabii orası ayrı.

Geri
Yukarı