CS2 ile ilgili yorumlarınız nelerdir?

Bugları geçtim onlar hallolurda
Satın alma ekranının değişmesi
Maç sayısının 13'e düşürülmesi.
Ana menünün CPU'yu köklemesi falan hoş olmamış.
Lobide 5 dk PC'yi bıraksam geri dondugumde 80 derece CPU görüyorum oyunda aynı şey olmuyor ama onu da çözerler umarım.

Bugları geçtim onlar hallolurda
Satın alma ekranının değişmesi
Maç sayısının 13'e düşürülmesi.
Ana menünün CPU'yu köklemesi falan hoş olmamış.
Lobide 5 dk PC'yi bıraksam geri dondugumde 80 derece CPU görüyorum oyunda aynı şey olmuyor ama onu da çözerler umarım.
Onlar düzeltilir büyük ihtimal. Fakat ben yeni çıkan fps oyunlarını pek güzel bulmuyorum. Nedeni ise gerçekçiliğe yakın olması. Mesela adam hareket ederken ekranın sallanması.

Oyunu nasıl buldunuz?
Neleri beğendiniz veya beğenmediniz?
Güzel yanları:
Oyunda çok yeni ve güzel özellikler var. Mesela sis bombasıyla ilgili değişiklikler vs.
Grafikler iyileştirilmiş.
Kötü yanları:
Çok fazla bug var. (İlerde düzelir.)
CS:GO'ya alışıp CS2'ye geçmek insanlar için zor olacaktır çünkü oynanış bakımından da değişiklikler var.

Oyunun kastığını söyleyen arkadaşlar var. Oyun henüz betada, ilerleyen süreçte bununla ilgili güncellemeler gelecektir. Genel olarak fpsiniz düşükse bu Valve ile ilgili değildir muhtemelen. Sorunu başka şeylerde aramaya başlayabilirsiniz.

Oyun hareket kısmında bana çok ağır geldi. Aim mantığı aynı hissetiriyor. Aimi iyi olan oyuncular genel olarak daha öne çıkacak bence.

Raunt sayısı ortayı bulmuş, daha önceden 9 ve 16 sistemi vardı. 9 kısa geliyordu, 16 ise yormaya başlıyordu.

Mapler bana küçülmüş gibi geldi, rakipleri görmek daha kolay sanki.

Yeni rank sistemleri gelmiş (premier, her mape ayrı rank...). İlerleyen süreçte sonuçlarını görürüz.

Cs2 oynamaya başladığım süreçten beri (ilk drop dalgası ile betaya erişmiştim yani 31 mart sanırım tam hatırlamıyorum) pingim genel olarak daha düşük. Adana'da VDSL bağlantı ile genel olarak 40-50 ms arası ping alıyorum.

Ben beğendim, artık yenilik gerekiyordu sonuçta 11 yıllık oyun. Şu an gayet keyif alıyorum oynarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı