CS2 ileri yıllarda daha yüksek sistem isteyebilir mi?

ChrisRedfield34

Zeptopat
CS2 çıktı. Atıyorum 2 yıl sonra, 3 yıl sonra veya ne bileyim 5 yıl sonra gelen güncellemelerle çok daha yüksek sistem isteme olasılığı var mı sizce?

Mesela yine atıyorum 3 yıl, 5 yıl sonra CS2 için en düşük işlemci Ryzen 5 5600X, Ryzen 7 5800X3D gibi şeyler isteme gibi bir olasılık olabilir mi sizce? Elbette tahmini bir soru soruyorum yani kendi düşüncenizi yazacaksınız sonuçta kimse bilemez oyuna ileriki yıllarda ne olacağını.

Öyle bir şey olacağını sanmıyorum fakat 3 5 yıl sonrası ne olur bilemeyiz teknoloji çok hızlı gelişiyor işlemci zorunluluğu olmazda artık Steam'ı açmak için DX12 destekleyen CS'yi açmak için en az DX12 destekleyen kartlar istenebilir ama bu tüm oyunlara gelebilir şu an nasıl çoğu oyun en DX11 istiyor DX12'ye geçilebilir ileriki zamanlarda.

CS2 çıktı. Atıyorum 2 yıl sonra, 3 yıl sonra veya ne bileyim 5 yıl sonra gelen güncellemelerle çok daha yüksek sistem isteme olasılığı var mı sizce?

Mesela yine atıyorum 3 yıl, 5 yıl sonra CS2 için en düşük işlemci Ryzen 5 5600X, Ryzen 7 5800X3D gibi şeyler isteme gibi bir olasılık olabilir mi sizce? Elbette tahmini bir soru soruyorum yani kendi düşüncenizi yazacaksınız sonuçta kimse bilemez oyuna ileriki yıllarda ne olacağını.
O kadar yüksek olmaz ama daha iyi bir sistem ister elbette. CS 2013 sürümü ile 2018 senesindeki CS arasındaki FPS farkı aşırı fazla.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı