CS2 Kelebek Bıçak Katliam nereden bulunur?

Anladım, peki 0.20 aşınma iyi mi sence?

İdare eder. Zaten Butterfly Slaughter en fazla 0,26 aşınma derecesinde olabiliyor.

Butterfly slaughter float chart.png

Ama iki piksel daha fazla kırmızı rengi var diye 2-3K fazla vermene değmez bence, field-tested aşınmada pek de fark etmiyor zaten.

İdare eder. Zaten Butterfly Slaughter en fazla 0,26 aşınma derecesinde olabiliyor.

Eki Görüntüle 2177495

Ama iki piksel daha fazla kırmızı rengi var diye 2-3K fazla vermene değmez bence, field-tested aşınmada pek de fark etmiyor zaten.
Kral sen anlıyorsun güzel bir katliam kelebek hangisi en ucuzu güzel görünüyor

Kral sen anlıyorsun güzel bir katliam kelebek hangisi en ucuzu güzel görünüyor
43k olan

Şu StatTrak olanın koyu kırmızı deseni daha güzel gibime geldi ancak StatTrak bıçakları pek sevmiyorum şahsen.

Onun dışında StatTrak'siz düz olarak şu da fena değil:

StatTrak bıçağın üzerinde leş sayısını gösteren çizik oluyor, sizi rahatsız etmezse StatTrak olanı alın derim.

Şu StatTrak olanın koyu kırmızı deseni daha güzel gibime geldi ancak StatTrak bıçakları pek sevmiyorum şahsen.

Onun dışında StatTrak'siz düz olarak şu da fena değil:

StatTrak bıçağın üzerinde leş sayısını gösteren çizik oluyor, sizi rahatsız etmezse StatTrak olanı alın derim.
Teşekkürler bendede kancalı katliam st var şuan baya sıktı güzel birşey alayım diyorum :D

Teşekkürler bende de kancalı katliam st var şu an bayağı sıktı güzel bir şey alayım diyorum :D

Şahsen bıçakta STden nefret ediyorum. Ama sana kalmış. Slaughter pek beğendiğim bir desen değil Autotronic'i tercih ederim. Hem float düştükçe aradaki fark neredeyse anlaşılmıyor. Çok daha uyguna gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı