CS2 kol ve el koordinasyonu nasıl olmalı ve masada nasıl durmalı?

hayatzorgardas

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nasıl rahat ediyorsan öyle yap gibi yorum istemiyorum. Bilimsel yorum istiyorum çünkü oyunda yeniyim. 1000 saatim var. Benim kolum komple dışarıda sadece masada elim duruyor. Bu yüzden çoğunlukla elimle adam vuruyorum ve dönüşlerde el ve bilekle beraber döndürüyorum.
Bazı arkadaşlar bileğin komple masada olsun diyor, denedim evet daha iyi flickler attığımı ve geriye daha iyi döndüğümü fark ettim.
Kendimi daha iyi geliştirmek için yöntemler arıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden.

Oyun sensi: 1.05
Mouse DPI: 800.
EDP: 840.

Bilekten oynarsan daha iyi olur ama nasıl rahat ediyorsan öyle oyna gitsin ya sonuçta turnuvaya çıkmıyorsun ki :D oyun Sens'i biraz düşük gibi AWP falan kullanırken zorlanabilirsin. Bende 800 DPI kullanıcısıyım sens 1.35

Bu kadar kasmaya gerek yok kardeşim sonuç olarak hepimizin gözü önünde oynamıyorsun. Bilekten oyna ve fareyi düz tutmaya çalış.

Bilekten oynarsan daha iyi olur ama nasıl rahat ediyorsan öyle oyna gitsin ya sonuçta turnuvaya çıkmıyorsun ki :D oyun Sens'i biraz düşük gibi AWP falan kullanırken zorlanabilirsin. Bende 800 DPI kullanıcısıyım sens 1.35
Komple bilek oynarsam beni minimum 1.60 kurtarır kanka xd

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanka benim kolum bileğim Xantaresin tutuşu gibi ama ben mausu düz tutuyorum xantares yanlamasına tutuyor.Wicedia da benim gibi maus tutuyor.Yani tüm kolum dışarda sadece elim masanın üstünde.Sizce bu still hatalı mı? Her maç minimum 15 kill alıyorum bu şekilde.Faceit 7 levelim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı