G Pro X Superlight vs ROG Gladius 3

Frksuhin

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi olur, oyun oynamak için alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rog gladius alacak olursanız okadar para vermeyin

Gladius 3'ün aimpoint Wireless modelini buradan alabilirsin. G PRO X Superlight fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir mouse. Rate your Gear ile 500 TL iade de alabilirsin.

Bu tamamen senin tercihine ve el yapina gore degisen bir sey. Ben acikcasi bir donem Razer Viper'im varken ozenip G Pro X aldim fakat rahat edemedim ve Viper ile devam ediyorum. Bana daha rahat geliyor. Teknoloji magazalarindaki teshir urunlerini denemeden karar verme.

İkisi de iyi olmaz.
Önerebileceğin birsey var mı peki

Gladius 3'ün aimpoint Wireless modelini buradan alabilirsin. G PRO X Superlight fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir mouse. Rate your Gear ile 500 TL iade de alabilirsin.

Peki bu farenin bir sıkıntısı var midir kronik olarak filan bir sıkıntı çıkarır mı?

Peki bu farenin bir sıkıntısı varmidir kronik olarak filan bir sıkıntı çıkarır mı ve rate your Gear nasıl yapıldığı hakkında bir bilgi verebilir misin

Yeni konular

Geri
Yukarı