CS2 Left hand neden kaldırıldı?

Ben şeyden şüpheleniyorum hileler yüzünden kaldırmış olabilirler mi bazı kodları? Çünkü neredeyse en gerekli +graph filan gibi kodları kaldırmışlar bir sebebi mi vardı? Ben hile yüzünden kaldırıldı diye düşünüyorum pek mantıklı düşünmüyor olabilirim sizin fikrinizce ama öyle düşünüyorum.
FPS için ek bir kod eklemişler yine de bu sol kol'u kökten kaldırmışlar

Saçmalığa bak sırf gölge yüzünden getirmeyeceklerse oynamayı bırakarız sağ kol ile hiç yapamıyorum
Oyunda düşman sağ kolu kullanıyorsa, sağ kolun gölgesi, sol kolu kullanıyorsa sol kolun gölgesi olması gerekir gibi bir mantığı var sanırım. Bir videoda böyle bir şeyden bahsediyordu. O sebepten kaldırmış olabilirler. Eğer düzeltirlerse getirirler. Bende sol kol kullanarak oynuyorum. Sağa alışmaya çalışıyorum artık.

FPS arttırı kodların eklenmesini bende bekliyorum bakalım umarım gelir ama sol kol için bende ümitli değilim arkadaşların dediği gibi gölgeden filan dolayı kaldırmışlar gelmeyebilir.
gelmezse şu şekil vedalaşırız oyunla

Oyunda düşman sağ kolu kullanıyorsa, sağ kolun gölgesi, sol kolu kullanıyorsa sol kolun gölgesi olması gerekir gibi bir mantığı var sanırım. Bir videoda böyle bir şeyden bahsediyordu. O sebepten kaldırmış olabilirler. Eğer düzeltirlerse getirirler. Bende sol kol kullanarak oynuyorum. Sağa alışmaya çalışıyorum artık.

Sağ koldaki gölgeyi de kaldırsınlar o zaman, garip altı üstü 2 çatışmak için giriyorduk olanlara bak

Geri
Yukarı