CS2 major stickerleri yarın gelir mi?

İbrahimkaya1

Hectopat
Daha fazla  
Majör'e çok az bir süre kaldı ve hala stickerlar oyuna eklenmedi. Valve genelde güncellemeleri çarşamba günleri yapıyor. Sizce bu gece oyuna güncelleme gelir mi?
Paris yatırımcısı olarak inşallah arkaplanlı stickerlar gelir diyorum yoksa battık.

Son düzenleme:
Majör'e çok az bir süre kaldı ve hala stickerlar oyuna eklenmedi. Valve genelde güncellemeleri çarşamba günleri yapıyor. Sizce bu gece oyuna güncelleme gelir mi?
Paris yatırımcısı olarak inşallah arkaplanlı stickerlar gelir diyorum yoksa battık.
Pariste overstock olasılığı çok yüksek. Yeni bir Antwerp 22 furyası gibime geliyor.
Erkenden yatırımımı bozup M4A1-S basilisk FN gibi skinlere yöneldim ve şu anda neredeyse 25-30 dolarlık kârım mevcut.
Erken pickte parisin yarısı satılıp copenhagen ve skin yatırımına dönülmeli.
YTD.

Paris'te overstock olasılığı çok yüksek. Yeni bir Antwerp 22 furyası gibime geliyor.
Erkenden yatırımımı bozup M4A1-S Basilisk FN gibi skinlere yöneldim ve şu anda neredeyse 25-30 dolarlık kârım mevcut.
Erken pickte Paris'in yarısı satılıp copenhagen ve skin yatırımına dönülmeli.
Ytd.

Bence RMR bile kar ettirmişken geç de olsa Paris güzel kar ettirecek gibi geliyor. Heleki yeni stickerlar arkaplanlı veya kötü gelirse Paris direk 2, 3X yapabilir gibi. Yani inşallah.

Bence RMR bile kar ettirmişken geç de olsa Paris güzel kar ettirecek gibi geliyor. Heleki yeni stickerlar arkaplanlı veya kötü gelirse Paris direk 2, 3X yapabilir gibi. Yani inşallah.
RMR'ın tek kârı buff163 kullanıcıları için oldu. Buff163 bilmeyen adam için hâlen zarar.
Ayrıca https://steamcommunity.com/market/listings/730/Paris 2023 Legends Sticker Capsule paris 2023 legends capsüllerinin şu anda 250000+ satışta olduğunu düşünürsek ve yaklaşık bunun 5-5.5 katı kadar stoklandığını düşünürsek(Her kapsül için geçerli.) aşırı stok birikimi olması muhtemel ileride.
Kısa vadede kazandırdıkları ile çıkılması en mantıklısı.

Dediğim gibi; Aşırı stoğun ve alıcının olduğu yerde aşırı kârın olması düşük bir ihtimal.
Ayrıca CS2'nin sıkıntılı çıkışı sonrası alım-satım tarafında ciddi bir dengesizlik olmasından ötürü
CS2 hype ı kırıldı ve fiyatlar ciddi anlamda saçmaladı.
Özellikle CS2 öncesi 25-35bin dolar arasında seyreden Titan Holo şu anda neredeyse bunun 3 katını gördü ve şimdi 65-70 bin dolar civarında seyrediyor.

RMR'ın tek kârı BUFF163 kullanıcıları için oldu. BUFF163 bilmeyen adam için hâlen zarar.
Ayrıca https://steamcommunity.com/market/listings/730/Paris 2023 Legends Sticker Capsule Paris 2023 Legends capsüllerinin şu anda 250000+ satışta olduğunu düşünürsek ve yaklaşık bunun 5-5.5 katı kadar stoklandığını düşünürsek(her kapsül için geçerli.) Aşırı stok birikimi olması muhtemel ileride.
Kısa vadede kazandırdıkları ile çıkılması en mantıklısı.

Olası bir arkaplanlı sticker gelmesi durumunda fiyatları artışa geçecektir muhtemelen ama ne kadar kar ettirir orası meçhul. En iyi seneryoda yeni stickerların kötü olması, ve operasyon gelmesiyle birlikte artan oyuncu sayısıyla Paris çıkartmalarına talep artacaktır. Ama yine arkaplansız çıkartmalar gelirse birkaç sene beklemek muhtemelen farz olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı