CS2 mouse hassasiyet ayarı önerisi

Waschke

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba CS2 için 100-1000 DPI mouse'm var, fakat bir türlü kendime göre bir ayarı bulamadım sizce benim mouse'ma göre en iyi hassasiyet ayarı ne olabilir?
Şu anki mouse hassasiyet ayarımı aşağıda bıraktım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-23 173652.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-23 173652.png
    188,6 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba CS2 için 100-1000 DPI mouse'm var, fakat bir türlü kendime göre bir ayarı bulamadım sizce benim mouse'ma göre en iyi hassasiyet ayarı ne olabilir?
Aimbotz atölye haritasına gir. Aimini bir botun kafasına sabitle ve sağa sola doğru haraket et. Koşarken mouse'u adamın kafasında tutabildiğin en stabil sens ayrıca gerektiği noktada da 180 derece arkadana dönebileceğin sens en iyi sens olur senin için.

En iyi hassasiyet ayari diye bir şey yoktur. Herkesin kendine gore olur. Cok yuksek hassasiyetle oynayan e sporcular da var cok dusuk ile oynayan da var. Ben genelde dusuk hassasiyet ile oynardim, daha isabetli gibi geliyordu bana.

800 DPI, 1.10 dene.
kanka peki benim faremin DPI'ını nerden görücem, ve nasıl ve nerde ayarlicam onu söylermisin.

Aimbotz atölye haritasına gir. Aimini bir botun kafasına sabitle ve sağa sola doğru haraket et. Koşarken mouse'u adamın kafasında tutabildiğin en stabil sens ayrıca gerektiği noktada da 180 derece arkadana dönebileceğin sens en iyi sens olur senin için.
kral adamların kafasında rahat tutuluyorda arkaya dönemiyorum nasıl olucak??

Cevap bekliyorum geri döner misiniz?

Son düzenleme:
kanka peki benim faremin DPI'ını nerden görücem, ve nasıl ve nerde ayarlicam onu söylermisin.

kral adamların kafasında rahat tutuluyorda arkaya dönemiyorum nasıl olucak??

Cevap bekliyorum geri döner misiniz?
Ozaman sensi biraz daha arttır. İkisinin ortasını bulmaya çalış.

Geri
Yukarı