CS2 mükemmel olmuş

Normalde 250 FPS arası ama suda 130 oluyor ve 144 Hz ekranda sorun yaratıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Leş gibi abi, nasıl mükemmel, CS:GO ile arada 300 FPS düşüşü var, hatta daha da fazla.
Daha yeni çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. Valve elbette bu şekilde bırakmayacaktır. Epey optimizasyon yaparak oyunu mükemmel bir hale getirecektir. Ayrıca oyunun grafiklerinin CS:GO'ya göre çok daha üst seviyede olduğunu unutmamak lazım.

Daha yeni çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. Valve elbette bu şekilde bırakmayacaktır. Epey optimizasyon yaparak oyunu mükemmel bir hale getirecektir. Ayrıca oyunun grafiklerinin CS:GO'ya göre çok daha üst seviyede olduğunu unutmamak lazım.

Tamam, sen şu anda yeni çıkmış rezil bir oyunu övüyorsun ama? Şu anki halini eleştiriyorum bende, sonradan nasıl olacak beni ilgilendirmez, çünkü şu anda yorum yapıyorum, grafikler yüksek ona amenna, ama CS:GO'yu bile 300 400 FPS oynarken sabit 100 FPS bile alamamak insanı oyunda acayip geriyor, ayrıca kanıtlı şekilde mermiler yamuk gidiyor CS2'de.

CS hakkında pek bir şey bilmediğin çok belli. Dostum drop sistemi aylar önce değişti, her hafta 1 kasa garanti veriyordu zaten. Onun öncesinde de haftada 3 kasaya kadar drop alabiliyordun.

CS:GO ve CS2 arasındaki mermi gidiş farkı çok fazla. CS:GO'da sabit hareket ederken sıktığımızda tam Cross'un olduğu yere giderken CS2 ‘de uzaya gidiyor bildiğim.

Aynende öyle, uzaya gidiyor mermiler, oyun akıcı falan olmuşta çok çok önce çıkmış, bari insanları kandırmasalardı yazda çıkacak diye, ha yazda çıkarmadın bari düzgün bir çıkış yaptırsaydın be kardeşim ya. Bu oyun 2024 oyunuydu milleti kandırıp şimdi çıkarttılar.

Geri
Yukarı