CS2 ne zaman çıkacak?

Arkadaşların da dediği gibi 21 veya 23 Ağustos olarak geçiyor.
Sanırım kapalı beta'da Train ve İnferno haritaları eklenmemiş, fakat 1-2 gün önce oyuna kodları eklenmiş. Birkaç güne kapalı betaya son 2 harita eklenip sunulacak.
21 Ağustos iddiası ise CS:GO 13.yıldönümü olduğundan çıkacağı düşünülüyor.
Valve yaz içinde çıkacağını söylediğinden dolayı verdiği sözü tutması gerekiyor. En geç 31 Ağustos olmak zorunda.
Yok oyun dosyalarında inferno train yazıyormuş supriz yapacaklar.

Vallahi ister çıksın ister çıkmasın. CS de kazaklar ve Ruslar bizi trollediği sürece hiçbirşeyin tadı kalmıyor. Bana göre bu iki ülke uzaklaştırılmalı veya oyuna Fortnite ve Valorant'tan bildiğimiz sunucu seçme özelliği gelmeli.

Arkadaşların da dediği gibi 21 veya 23 Ağustos olarak geçiyor.
Sanırım kapalı beta'da Train ve İnferno haritaları eklenmemiş, fakat 1-2 gün önce oyuna kodları eklenmiş. Birkaç güne kapalı betaya son 2 harita eklenip sunulacak.
21 Ağustos iddiası ise CS:GO 13.yıldönümü olduğundan çıkacağı düşünülüyor.
Valve yaz içinde çıkacağını söylediği yani verdiği sözü tutması gerekiyor. En geç 31 Ağustos olmak zorunda.
Unlostta 21 agustos diyo valve bence supriz yapacak gibime geliyo 21 agustosda.
Bence yazılım hatalarından. Çok fazla bug var diyor arkadaşım ona gelmişti beta.

Vallahi ister çıksın ister çıkmasın. CS de kazaklar ve Ruslar bizi trollediği sürece hiçbirşeyin tadı kalmıyor. Bana göre bu iki ülke uzaklaştırılmalı veya oyuna Fortnite ve Valorant'tan bildiğimiz sunucu seçme özelliği gelmeli.

Konsoldan seçebiliyorduk galiba. Tam hatırlamıyorum CS2'ye kadar oynamayacağım dedim kendime.

Belirli programlarla sunucu seçebiliyorsunuz diye biliyorum.

Bildiğim kadarıyla CS:GO Türkiye sunucuları yok. Umarım getirirler.

Bence yazılım hatalarından. Çok fazla bug var diyor arkadaşım ona gelmişti beta.

Konsoldan seçebiliyorduk galiba. Tam hatırlamıyorum CS2'ye kadar oynamayacağım dedim kendime.
Valla okulllar açılmadan oynasak ne güzel olurdu.

Hocam Valo TR'nin hali orta da ne kadar bizim için iyi olsa da bizim toplumumuz çok toxic bence.
Evet maalesef. Valorant çok sevmediğim bir oyun ve üstüne bir el girip 5 yaşındaki okuma yazma bilmeden oynayan veletleri gördükten sonra tamamen soğuduğum bir oyun oldu.
Ruslar çok daha iyidir onlardan.

Geri
Yukarı