CS2 ne zaman çıkacak?

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
İyice saçmalamaya başladılar sanki yeni bir oyun çıkarıyormuşçasına 2 3 tane özellik için o kadar beklettikleri yetmezmiş gibi şimdi de Prime olanlara ve rütbesi olanlara çıkacak diyorlar. Fakat 2017'den beri Prime kullanmama, rütbemin olmasına ve 600 saate yakın CS oynamış olmama rağmen bana çıkması gereken oyun çıkmamış. 2023e göre hantal kalan ve yetersiz hissettiren CS:GO'dan çok sıkıldım ve CS2 de oynayamıyorum. Yani sorum şu ki bu oyun tam olarak gerçek anlamda net bir şekilde yalansız olarak ne zaman çıkacak?

Kısa sürede çıkacağını sanmıyorum daha çok işi var. Bu arada çıkınca cs go olayı sona mı eriyor? Cs2 kaldırmıyor bilgisayarım da

İyice saçmalamaya başladılar sanki yeni bir oyun çıkarıyormuşçasına 2 3 tane özellik için o kadar beklettikleri yetmezmiş gibi şimdi de Prime olanlara ve rütbesi olanlara çıkacak diyorlar. Fakat 2017'den beri Prime kullanmama, rütbemin olmasına ve 600 saate yakın CS oynamış olmama rağmen bana çıkması gereken oyun çıkmamış. 2023e göre hantal kalan ve yetersiz hissettiren CS:GO'dan çok sıkıldım ve CS2 de oynayamıyorum. Yani sorum şu ki bu oyun tam olarak gerçek anlamda net bir şekilde yalansız olarak ne zaman çıkacak?
Selam :) 1 eylülde mm rankı açık olan ve seçkin hesabı olan herkese dağıtıldı cs2. Bende açık mm rankı yoktu, hemen 2 eylülde 3 maç attım 2 lose 1 win ve rankımı elde ettim. 2 eylül gecesi geldi. Artık tarih geç oldu yani ayın 19 undayız ve orda ''kısıtlı davet'' yazıyordu. yani mm rankını açsan bile artık gelmeyebilir.

Ayrıca 2 3 özellik demisşin. Bunu diyorsan oyunlar hahkkında, oyun motorları hakkında bilgin yok demektir. Oyun motoru değişti, yani oyun komple değişti. W ye basıp karakterin kaç metre yürümesine kadar. Ama maalesef ki sıkıntıları çok, zaten bu yüzden kesin yayınlanma tarihi veremiyorlar.

Bu ay içinde çıkar muhtemelen Unity felaketinden sonra oyun motorlarına bakarken aklıma Source 2 geldi. Valve'ın kendi sitesinde "yaz aylarında çıkması planlanıyordu fakat ertelendi. Eylül ayında çıkması bekleniyor." yazıyor CS2 için. Ayrıca aynı sitede çıkış tarihi Q3 2023 yani, 2023'ün 3. çeyreği olarak gözüküyor. Bu ay 3. çeyreğinin son ayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı