CS2 öldü mü?

CS2 ve Counter-Strike'yi korumanız ve hatası olmasına rağmen bilerek görmezlikten gelmeniz öldürecek haberiniz yok. CS:GO'da her sistem kaldırıyordu fakat CS2'de bu maalesef yok istese Valve yapar mıydı elbette yapabilirdi optimizasyonu dibine kadar çekerdi fakat yapmadı gibi VAC live anti-cheat üzerinde bile durmadı. Zaten öldürdü'de şuan online sayısı düşüyor ama siz korumaya savunmaya devam.

Dediklerinizi okudum ve aklıma takılan bir şey oldu, sizce Valve neden optimizasyonu iyi yapıp oyuncu kazanmaya çalışmadı? O zaman oyuncu kaybederek zarar ederler mantıken? Ayrıca oyunun FPS ve Lag sorunlarının olduğundan da bahsettim. Şahsen tam olarak 2 dakika önce Ping yüzünden oyunu terk ettim. Oyun sorunsuzdur demek zaten hata olur. Elbette oyunu eleştirip sorunların giderilmesini sağlamalıyız ben ağırlıklı olarak iyi yanlarından bahsettim sadece. İyi akşamlar...

Şu sıralar CS2 Online kaybediyor gibi gözüküyor. Nedeni işe çok belli AMD üzerinde hiçbir adım atılmadı AMD ekran kartına veya işlemcisinde mi sorun nedir bilmiyorum ama genel olarak AMD kullanıcıları oyunu aniden donup oyunu yanıt vermemektedir ve Görev Yöneticisi'nden oyunu kapatmaya çalışması ya da PC yeniden başlatması sorunu yüzünden çoğu kişi bıktı.

Birde ekleyeyim, AMD kullanıcısıyım :D

Geri
Yukarı