CS2 ölüm maçı FPS değerleri normal mi?

Normal. Ölüm maçı FPS değerleri çok kötü. Kendim ölüm maçında sık sık 250'lere kadar düşerken rekabetçi modda sabit 400 FPS'e yakın alabiliyorum. Siz de rekabetçi girmeyi deneyin.

Rekabetçi denemedim ama tek başıma Dust 2 girdiğimde botları da attığımda 250 270 arası görüyorum.

Rekabetçi denemdeim ama tek başıma Dust 2 girdiğimde botları da attığımda 250 270 arası görüyorum.
Tek başınıza aldığınız FPS normal değil hocam. Onu ikiye katlamanız lazım tek başınıza girdiğiniz zaman. Laptop kullandığınız için muhtemelen.

Tek başınıza aldığınız FPS normal değil hocam. Onu ikiye katlamanız lazım tek başınıza girdiğiniz zaman. Laptop kullandığınız için muhtemelen.

Hocam monitöre bağlarsam artar deneyeyim isterseniz. Laptoptan değil de tek kanal RAM yüzünden olabilir.

Monitöre bağlarsanız ne fark edecek onu anlamadım ama tek kanalın etkisi vardır doğru.

MUX Switch denilen bir şey var. Hiç kimse söylemez ama çok önemli bir şey. Optimus'la çalışıyor laptoplar normalde. Optimus, dahili ve harici ekran kartının beraber çalışması. Bende MUX Switch yok sonradan öğrendim çünkü. Ama monitöre bağlayınca MUX Switch kadar olmasa da onun etkisini gösteriyor. Google'a yazıp araştırabilirsiniz.

Aynı ekran kartına sahibim FPS 80-170 arası değişiyor optimizasyon çok kötü durumda. Bol bol glitch var.

Aynı ekran kartına sahibim FPS 80-170 arası değişiyor optimizasyon çok kötü durumda. Bol bol glitch var.
Ayrıca eğer nvidia reflex gecikme ayarını kapatınca oyun baya rahatlıyor. Tam çıkışla beraber bunlar düzelir muhtemelen.

Geri
Yukarı