CS2 PGL Major Kopenhagen hangi Viewer Pass alınmalı?

İşin sonunda ödül olmadığı için bir heyecanı kalmıyor. Ayrıca major gayet iyi gidiyor. Oturup keyfinize bakın nedir bu nefret?

“Gayet iyi gidiyor” izlediğinize emin misiniz hocam? Virtus Pro oyuncusu jame in bilgisayarının donması yüzünden hem haritayı ve muhtemelen de playoffları kaybetmeleri, streamlerin leşliğinden tutun stickerların bu kadar geç gelmesine kadar her şey berbat. Tek güzel yanı temsilcimiz EF nin playofflara kalması.

“Gayet iyi gidiyor” izlediğinize emin misiniz hocam? Virtus Pro oyuncusu jame in bilgisayarının donması yüzünden hem haritayı ve muhtemelen de playoffları kaybetmeleri, streamlerin leşliğinden tutun stickerların bu kadar geç gelmesine kadar her şey berbat. Tek güzel yanı temsilcimiz EF nin playofflara kalması.
Teknik aksaklıklar yaşanabilir bunlar gayet doğal. VP'nin böyle bir sorunla elenmesi kötü ancak organizasyon gayet iyi gidiyor. Nefret kusacak bir şey yok ortada. Muhtemelen bir olay yaşadınız günah keçisi arıyorsunuz.

2 kere oldu sadece. 1 kere C4 harita altına düştü, 1 kere de Jame crash yedi. Stickerların geç gelmesinin nedeni oyuncu imzaları. Stickerlar geç geldi ve 2 defa da sorun yaşandığı için turnuva çöp olmuyor. Üstüne kapsüller indirimde değil. Beşten fazla kapsül açmadığınıza yemin edebilirim. Pick'em yapmadığınız için içinizde bir boşluk var muhtemelen. Bu yüzden de kapsüllerin yokluğunu hissediyorsunuz.

2 kere oldu sadece. 1 kere C4 harita altına düştü, 1 kere de jame crash yedi. Stickerların geç gelmesinin nedeni oyuncu imzaları. Stickerlar geç geldi ve 2 defa da sorun yaşandığı için turnuva çöp olmuyor. Üstüne kapsüller indirimde değil. Beşten fazla kapsül açmadığınıza yemin edebilirim. Pick'em yapmadığınız için içinizde bir boşluk var muhtemelen. Bu yüzden de kapsüllerin yokluğunu hissediyorsunuz.

Yaklaşık 9 yıldır CS oynarım hocam. Sayısız turnuva izledim ve sayısız kapsül açtım. Turnuva aynen saydığınız nedenlerden çöp oluyor.

Teknik aksaklıklar yaşanabilir bunlar gayet doğal. VP'nin böyle bir sorunla elenmesi kötü ancak organizasyon gayet iyi gidiyor. Nefret kusacak bir şey yok ortada. Muhtemelen bir olay yaşadınız günah keçisi arıyorsunuz.
Aynen hocam Major finale çıktım Astralis takımı ile ama kaybettik onun günah keçisini arıyordum. Dev1ce ben bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı