CS2 Premier yani seçkin modu açılmıyor

• Konuyu başlatan Zipbn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Zipbn

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 hafta önce CS2 oynayabilmek için CS:GO satın aldım ve rekabetçi girerek sıralamamı açtım ondan 2 gün sonra CS2 güncelleme getirerek herkese çıkardılar.
Günde 24 saat bekleyerek 2 oyun atabildim CS:GO'da öyle rankımı belirledim.
Sorunum.
Sorunum şu CS2 de seçkin yani Premier atamıyorum bir yüzdelik sayıyor bunun sebebini anlayabiliyorum ancak şöyle bir durum var çok yavaş yükseliyor bazen kalıyor bazen 2-2 yükseliyor %57 olarak başladım bazıları 40'larda başlıyor. Bunu hızlı kasma yöntemi var mı yok mu bunu öğrenmek için açıyorum.

Yaklaşık 3 hafta önce CS2 oynayabilmek için CS:GO satın aldım ve rekabetçi girerek sıralamamı açtım ondan 2 gün sonra CS2 güncelleme getirerek herkese çıkardılar.
Günde 24 saat bekleyerek 2 oyun atabildim CS:GO'da öyle rankımı belirledim.
Sorunum.
Sorunum şu CS2 de seçkin yani Premier atamıyorum bir yüzdelik sayıyor bunun sebebini anlayabiliyorum ancak şöyle bir durum var çok yavaş yükseliyor bazen kalıyor bazen 2-2 yükseliyor %57 olarak başladım bazıları 40'larda başlıyor. Bunu hızlı kasma yöntemi var mı yok mu bunu öğrenmek için açıyorum.
Görsel atabilir misin anlayamadım problemi.

aynı sorun bendede var yüzde ilerlemiyoruz 10 mac atıyorum yüzde 1 ilerliyor sadece

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-02_170549625.png
    resim_2023-10-02_170549625.png
    2 MB · Görüntüleme: 168
Bu bir problem değil ancak bunun yeni cs go alıp cs2 oynayanlara değil uzun süredir dereceli sıralama girmeyen arkadaşlarımın da bu durum ile karşılaştığını gördüm asıl soru bunu nasıl hızlı kasacağız

ha şunu da söyleyeyim ben CS GO hiç oynamadım seçkin de yeni almıştım son oyun çıkmadan 1 hafta 10 gün kadar oynadım ve benden daha çok oynayanları 30 lardan 40 lardan başlatırken beni %57 den başlattı neden olduğuna dair en ufak bir fikrim yok ancak

Bu bir problem değil ancak bunun yeni CS:GO alıp CS2 oynayanlara değil uzun süredir dereceli sıralama girmeyen arkadaşlarımın da bu durum ile karşılaştığını gördüm asıl soru bunu nasıl hızlı kasacağız.

Ha şunu da söyleyeyim ben CS:GO hiç oynamadım seçkin de yeni almıştım son oyun çıkmadan 1 hafta 10 gün kadar oynadım ve benden daha çok oynayanları 30'lardan 40'lardan başlatırken beni %57'den başlattı neden olduğuna dair en ufak bir fikrim yok ancak.

Çözebildin mi? Bende de hala öyle.

Geri
Yukarı