CS2 seçkinin ne faydası var?

Muhtemelen daha az hileci gelecek ve her seviye atladiginda skin kasa falan verecek. 15 dolar etmez yani umarım daha ucuza almışsındır.
Yanlışınız var büyük ihtimalle rank elosu yükseldikçe hileciler ile karşılaşacak ve her seviyede değil bir süre sonra item düşmez.

Hocam her çarşamba level atladikca drop alacaksınız ayrıyeten seçkin oyun moduna girebileceksiniz.
Eklemeyi unutmuşsun ve daha sonra hileciler ile yüzleşecek.

Sanırım haftada Max 2 kere bir şey düşüyor bu arada mmde seçkin olsa bile hile geliyor her türlü şu an.

Her hafta kasa düşecek, Valve Trust Factor koruman artacak maçlarına daha az gelecek, düşen kasalarla bir süre sonra parasını çıkaracaksın zaten.
Şimdilik hile koruması olmayan yerde Trust Factor'den nasıl bahsediyorsun? Maçlara kimin hangi niyetle girdiğini bilemezsiniz. Steam içi pazar satışlarında çok kazanamaz.

Neredeyse 2000 TL karım var kasalardan.

O yüzden seviyenin dibinde durup oynamıyorum :D.
Maşallah benden çok zenginiz.

Sanırım haftada Max 2 kere bir şey düşüyor bu arada mmde seçkin olsa bile hile geliyor her türlü şu an.
Evet o şekil ve sonunda gerçekleri gören sen.

CS'ye yeni başlamadım hocam 2021'den beri oynuyorum. Seçkin'i yeni aldım sadece.
Hilecilere dayanırım diyorsan gir oyna en kötü düşürdüğün itemleri satmaya çalışırsın.

CS2 seçkin aldım şimdi bunun bana ne gibi faydaları olacak?
Ben artık tavsiye etmiyorum item satışı yaparsan parayı bulursun başka amaçla girmene gerek yok çünkü oyun hilecilerle hareket ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı