CS2 sens bulma

vertex11

Centipat
Herkese selam. 2000 saat CS geçmişim var. Ne sens olayını şu aralar fazlasıyla bozdum. Şu an 800 DPI 1.5 sens oynuyorum. Sizce yeterli mi? E-DPI diye bir olay var ve benim 1200 E-DPI. Sizce nasıl yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1.5 sens yani 400 DPI kullanırsanız 600DPI'da kullanırsınız ama 1 sens 800 DPI kulanırsanız 800 e-DPI kullanırsınız ona göre ayarlama yapabilirsiniz ben eskiden fare ivmesi varken 1 sens 200 DPI kullanıyordum şimdi 2 sens 400 DPI kullanmak durumndayım fare ivmesi hızımı aşırı değiştiriyordu şimdi öyle değil artık fare ivmesiz oynadıgım için 400 DPI 2 sens kullanıyorum size tavsiyem de şu olur eğer kendinize göre ayarlamak istiyorsanız dönerken tam tur dönün rahatlıkla dönsün mesela ben onun için 140x90 galiba böyle mouse pad aldım aşırı büyük masanın tamamını kullanıyorum mouse çevirince rahat oluyor benim için sizde öyleiseniz o zaman siz kendinize göre mesela 400 DPI 2 sens yapabilirsiniz hem fare çevirirken daha iyi nişan alırsınız hem daha iyi dönüşlerde sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı