Çözüldü CS2 sis bombası siyah gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar görseli paylaştım... Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• cs2-bug-my-smokes-are-black-and-bugged-v0-rna5b0mgk3db1.png
    cs2-bug-my-smokes-are-black-and-bugged-v0-rna5b0mgk3db1.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 195
Son düzenleme:
Çözüm
Deniyorum. Normale göre uzun sürdü. Umarım düzelir yoksa CS2 Reddit sayfasında gördüğüm kadarıyla driver güncellemeye kadar gidebilirmiş. Uğraşmak istemem.
Sürücü güncellemek çok basit bir iş. Uğraşacağın bir şey değil. Birçok problemin çözümü de güncelleme yapmak oluyor.
Deniyorum. Normale göre uzun sürdü. Umarım düzelir yoksa CS2 Reddit sayfasında gördüğüm kadarıyla driver güncellemeye kadar gidebilirmiş. Uğraşmak istemem.
Sürücü güncellemek çok basit bir iş. Uğraşacağın bir şey değil. Birçok problemin çözümü de güncelleme yapmak oluyor.

Çözüm
Hocam ekran kartım AMD. Sitesine girdiğim zaman direkt indirebiliyorum. AMD Software: Adrenalin Edition'dan indirsem, hiç DDU ile eski driver'ı silmeme gerek var mı? Yoksa AMD'nin uygulaması otomatik hallediyor mu?

Hocam ekran kartım AMD. Sitesine girdiğim zaman direkt indirebiliyorum. AMD Software: Adrenalin Edition'dan indirsem, hiç DDU ile eski driver'ı silmeme gerek var mı? Yoksa AMD'nin uygulaması otomatik hallediyor mu?
Siteye falan girmene gerek yok tabi. Ayarlara girince zaten pencerede sol üst tarafta doğrudan indirilebilir bir sürüm olup olmadığın gösteriyor sana. Ben de AMD kullanıyorum. Bundan başka bir şey yapmana gerek yok. Ha ama GPU kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorsun DDU ile silip sıfırdan yüklemek en sağlıklısı tabi.

Ek olarak, CS2 gibi henüz stabil olmayan bir oyun için kafayı bozup bunlarla uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Zamanla bu gibi şeyler zaten adapte olacak güncel sistemlere.

Yeni konular

Geri
Yukarı