Çözüldü CS2 skin alma sitelerinde şartlar var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hakooo

Centipat
Steam pazarında alışveriş yapmak için belli bir para falan yatırmak lazım. Bu skinsmonkeys gibi sitelerde bu gibi şartlar var mı? Henüz Steam'e 100TL falan anca yatırdım pazardan alamıyorum, internet sitelerinden alabilir miyim? Ve güvenilir siteler nelerdir?

Çözüm
Takas banım yok. Daha önce hiç skin almadım. Skin takası dediğiniz skin alma mı yoksa direkt takas mı? Benim amacım skin almak ama pazarda 5dolar harcama yapmam lazım. Şu an o kadar para harcamak istemiyorum. Bir de sitelerden alınca aldığımız kişi skini bize atıyor sanırım, bu işlem için de 5 dolar harcamam lazım mı? Öyle bir uyarı verir mi oyun?

Ekleme yapayım, takas banı dediğiniz olay şu 5 dolarlık mevzu mu yoksa?

5 dolarlık harcama yapmadan CS2 skin takası yapabiliyorsun.
Bu konuda öyle yazmışlar: Steam takas için 5 dolar şartı var mı?

Benim attığım sitede siteye ₺ yüklüyorsun. İnsanların satışa koyduğu skinleri ₺ ile satın alıyorsun. Onlar sana Steam takas üzerinden takas teklifi gönderiyor sende onaylıyorsun. Kısacası para ile skin alıyorsun onlar sana gönderiyor. Dolandırılma riskin kesinlikle yok çünkü bu site satın aldığın skinin parasını kendisinde tutuyor. Sen skini teslim aldım diye işaretlemediğin sürece satıcıya para iletilmiyor. Attığım siteyi tercih edebilirsin. Üstelik skinler Steam'de olduğundan daha ucuza satılıyor bu sitede.
Steam seviyesi 1 veya 2 olmak zorunda tam hatırlamıyorum. Eğer Steam seviyen 1 veya 2 değilse skin sitelerinden skin alamazsın.

Şimdi baktım Steam seviyesinin 2 olması gerekiyor.
Ekran görüntüsü 2024-04-17 010553.png

kaynak:SkinsMonkey Yardım Merkezi » SkinsMonkey Nasıl Kullanılır?

Takas banın var mı?

Takas banınız yoksa alabilirsiniz.

Burada neden takasa erişimim olmadığını anlamak istiyorum gibi bir yazı yoksa, banınız da yoktur.

Site olarak da skin takası yapmayacaksanız GameSatış, ByNoGame gibi sitelere bakabilirsiniz.

Takas konusunda bir sıkıntın yoksa. Ben bu siteden alım-satım yapıyorum.
gamesatis

Takas banım yok. Daha önce hiç skin almadım. Skin takası dediğiniz skin alma mı yoksa direkt takas mı? Benim amacım skin almak ama pazarda 5dolar harcama yapmam lazım. Şu an o kadar para harcamak istemiyorum. Bir de sitelerden alınca aldığımız kişi skini bize atıyor sanırım, bu işlem için de 5 dolar harcamam lazım mı? Öyle bir uyarı verir mi oyun?

Benim attığım sitede siteye ₺ yüklüyorsun. İnsanların satışa koyduğu skinleri ₺ ile satın alıyorsun. Onlar sana Steam takas üzerinden takas teklifi gönderiyor sende onaylıyorsun. Kısacası para ile skin alıyorsun onlar sana gönderiyor. Dolandırılma riskin kesinlikle yok çünkü bu site satın aldığın skinin parasını kendisinde tutuyor. Sen skini teslim aldım diye işaretlemediğin sürece satıcıya para iletilmiyor. Attığım siteyi tercih edebilirsin. Üstelik skinler Steam'de olduğundan daha ucuza satılıyor bu sitede.

Çözüm

Tamamdır çok açıklayıcı oldu, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı