CS2 ücretsiz skin var mı?

ömür.d

Picopat
Daha fazla  
CS2'ye yeni başladım ve CS:GO'daki kasa mantığını da çok bilmiyorum ama maçta birçok kişinin iyi kötü bir skini var.
Bende skin istiyorum ücretsiz bir skin var mı? Yoksa max 20 TL'ye skin önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2'ye yeni başladım ve CS:GO'daki kasa mantığını da çok bilmiyorum ama maçta birçok kişinin iyi kötü bir skini var.
Bende skin istiyorum ücretsiz bir skin var mı? Yoksa max 20 TL'ye skin önerebilirsiniz.
Her hafta bir kutu, iki skin ve bir sticker düşürme hakkı veriliyor. Bu saydıklarım arasında haftada 2 tanesini seçebiliyorsunuz, muhtemelen karşılaştığınız kişiler de belirttiğim haftalık düşürme hakkından yararlanarak seçiyorlar veya kutuları düşürüp sattıktan sonra daha iyi skin alıyorlar.

Her hafta bir kutu, iki skin ve bir sticker düşürme hakkı veriliyor. Bu saydıklarım arasında haftada 2 tanesini seçebiliyorsunuz, muhtemelen karşılaştığınız kişiler de belirttiğim haftalık düşürme hakkından yararlanarak seçiyorlar veya kutuları düşürüp sattıktan sonra daha iyi skin alıyorlar.
Yeni başlamışsa prime yoktur.

Ücretsiz skin maalesef yok. Seçkin'e sahip isen oyun her hafta seviye atladığında sana rastgele bir kasa veriyor bu kasayı topluluk pazarında satabilirsin veya 2.5 dolar vererek düşürdüğün veya marketten parayla aldığın kasaları açabilirsin. 20 TL civarına skin bulman zor en azından fena değil diyebileceğin. Genelde güzel skinlerin özellikle eldiven ve bıçakların fiyatları çok yüksek. Ortalama 100 dolardan başlıyor. Sadece denemek istiyorsan bazı topluluk sunucularında deathmatch gibi modları oynarken ücretsiz deneyebiliyor ve kullanabiliyorsun fakat envanterinde bu şekilde sahip olamazsın. Gerçek rekabetçi maçta da senin olmuyor kısaca.

Ücretsiz sikini bazı kumar sitelerinden çekebilirsin ama biriktirmek gerekiyor. Bazıları da çekim için para yatırmanı istiyor.

Daha önce parayla almadıysanız veya bedava olduğunda belirli seviyeye kadar kasmadıysanız bedava skin olmuyor galiba, fakat oyunu gerçekten sürekli oynayacaksanız Prime almanızı öneririm, parasını amorti etmek bir yana dursun, Steam dolara geçmeden önceki son indirimlerinde biriktirdiğim kasalardan bayağı bir oyun almıştım, yanlış hatırlamıyorsam 80-100 TL falan gibiydi, indie oyun almıştım zaten.

Seckin al once item dusurmek icin (15 dolar). Bunun haricinde pazardan skin alabilirsin, ücretsiz yok.

pahalı geldi hocam

Daha önce parayla almadıysanız veya bedava olduğunda belirli seviyeye kadar kasmadıysanız bedava skin olmuyor galiba, fakat oyunu gerçekten sürekli oynayacaksanız Prime almanızı öneririm, parasını amorti etmek bir yana dursun, Steam dolara geçmeden önceki son indirimlerinde biriktirdiğim kasalardan bayağı bir oyun almıştım, yanlış hatırlamıyorsam 80-100 TL falan gibiydi, indie oyun almıştım zaten.
bu aylık mı hocam bir kere almak yetiyor mu

Geri
Yukarı