Çözüldü CS2 skinler kalitesiz ve bulanık duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VendettaZxZ

Centipat
Merhaba bu 2-3 haftadır CS oynarken skinlerin bulanık ve kalitesiz olduğunu gördüm. Alta da resmi koydum. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 20240412210023_1.jpg
    20240412210023_1.jpg
    270,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarını önayarla yap kısmından "kalite"ye çekerek ve 3D ayarlarının yönetilmesini geri yükle yaparak düzelttim.
Sormayın ya bende de öyle. Bazı skinler bulanık ve kalitesiz duruyor. Muhtemelen oyunu baştan kopyalarken skinlerde biraz savsaklamış grafikerler.

CS2 skinlere öncelik verdi her itemin skini ayarlı. Oyun dosyanızı doğrulayın belki daha iyi görürsünüz.

Görüntü ayarlarınızı atar mısınız?
Emin olun grafik ayarları ile hiç alakası yok.

Sormayın ya bende de öyle. Bazı skinler bulanık ve kalitesiz duruyor. Muhtemelen oyunu baştan kopyalarken skinlerde biraz savsaklamış grafikerler.
Topluluk sunucusundaki Skinler'den bahsediyorsak dediğiniz doğru olabilir ama kendi iteminiz de ki Skin'de sıkıntı çıkmaz.

Sorunu NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarını önayarla yap kısmından "kalite"ye çekerek ve 3D ayarlarının yönetilmesini geri yükle yaparak düzelttim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı