CS2 skinler satılmalı mı?

Tekrar okudum indirimde yazmışsın, indirimde de 500 lira olacak ama politik durum malum uyandığımızda dolar 35 olmuş olabilir o yüzden 600 vermek mantıklı gibi.

Elimde 0.16 float AK-47 Asiimov var. 900TL değerinde.
Diğer skinlerim dahil toplamda 1500TL'lik bir envanterim var.

CS2 de kasa dropu alıp direkt quiti koyuyorum. Eskiden çok oynayan bir oyuncu olarak artık o kadar da sardığını söyleyemem. Drop aldıktan sonra oyundaki tüm amacımın bittiğini düşünüp çıkıyorum. Bundan sonra envanter dizmek yerine sadece kapsül ve operasyon gelirse onları alayım diyorum. Sizce nasıl fikir?

Abi bence sat CS2 güzel ama bana sarmadı ondan USP Neo noiri sattım anında 570TL'den 490'lara düştü CS2 piyasası bir tık dalgalı şu sıralar.

Bundan sonra envanter dizmek yerine sadece kapsül ve operasyon gelirse onları alayım diyorum. Sizce nasıl fikir?

Son 3 senedir böyleyim bende. Sezon gelince bilet alabilirsin ayrica sezon skinleri bir daha gelmeyeceği için sezon bittikten sonra 10 katına kadar artabiliyor, kapsül yatırımıda kâr ettirir ama ciddi yatırım istiyor.

Elimde 0.16 float AK-47 Asiimov var. 900TL değerinde.
Diğer skinlerim dahil toplamda 1500TL'lik bir envanterim var.

CS2 de kasa dropu alıp direkt quiti koyuyorum. Eskiden çok oynayan bir oyuncu olarak artık o kadar da sardığını söyleyemem. Drop aldıktan sonra oyundaki tüm amacımın bittiğini düşünüp çıkıyorum. Bundan sonra envanter dizmek yerine sadece kapsül ve operasyon gelirse onları alayım diyorum. Sizce nasıl fikir?

Skinleri satıp oyun topla hocam.
Skinlerin fiyatı değişmeyebilir. Ancak indie oyunlar kesinlikle ciddi zam alacak. Sen yarın öbür gün aynı skinleri zaten aynı fiyattan satacaksın ama şimdi 300₺ ye skini satıp X oyununu alırken yarın alamazsın. O yüzden skinleri okutup oyun almak daha mantıklı.

Skinleri satıp oyun topla hocam.
Skinlerin fiyatı değişmeyebilir. Ancak indie oyunlar kesinlikle ciddi zam alacak. Sen yarın öbür gün aynı skinleri zaten aynı fiyattan satacaksın ama şimdi 300₺ ye skini satıp X oyununu alırken yarın alamazsın. O yüzden skinleri okutup oyun almak daha mantıklı.

Hocam bu ayın 2-20'si arası bazı yapımcılar son kez indirim yaparsa almadık şey bırakmayacağım. İnşallah ilk Microsoft yaparda FH5 alırım. Şu anki bağımsız oyunların yarısından fazlası bende var.

Hocam bu ayın 2-20'si arası bazı yapımcılar son kez indirim yaparsa almadık şey bırakmayacağım. İnşallah ilk Microsoft yaparda FH5 alırım. Şu anki bağımsız oyunların yarısından fazlası bende var.

Alabildiğiniz kadar alın. YouTube bakın belki sevdiğiniz oyun çıkar. Bakın size açık söylüyorum prototype adlı oyun bile 15 TL iken daha şimdiden 1000TL oldu. İleride çok yaygın olacak bu durum.

Geri
Yukarı