CS2 skinleri satılıp Escape from Tarkov alınır mı?

SLIMSHADYX

Decapat
Daha fazla  
Selam; bazen Steam hesabım hacklenip, bazı öğelerimin başkalarına gittiğini görüyorum. Bundan da pek fazla skin tutma isteğim yok. Son zamanlarda EFT'ye sardım. Skinlerimi satıp nasıl alabilirim acaba?

Hocam şöyle söyleyeyim yapımcılar bu ara çok hata yapıyor. Oyunu oynayan şuanlık için en azından bi 10k vardır ama ileride böyle olur demek zor. İnsanların şikayet ettiği çok şey var. Ama en azından 2 3 wipe daha oyun ayakta kalır bu size uygunsa alın derim.

Hocam şöyle söyleyeyim yapımcılar bu ara çok hata yapıyor. Oyunu oynayan şu anlık için en azından bir 10k vardır ama ileride böyle olur demek zor. İnsanların şikayet ettiği çok şey var. Ama en azından 2 3 wipe daha oyun ayakta kalır bu size uygunsa alın derim.

Vallahi işin aslı bende deneyimlemek için "destek verilmeyen şekilde" oynuyorum. Bu oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan alamadım. 50 dolar gözüme çok geldi bir oyun için. Acaba indirime vs girer mi herhangi bir bilginiz var mı?

Vallahi işin aslı bende deneyimlemek için "destek verilmeyen şekilde" oynuyorum. Bu oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan alamadım. 50 dolar gözüme çok geldi bir oyun için. Acaba indirime vs girer mi herhangi bir bilginiz var mı?
Valla hocam en yakın indirim dönemi yazın var. Yaz geldiğinde indirim gelebilir. Ama ne kadarlık bir indirim olur emin değilim en yüksek 30 dolara düşer. Alırken deminki mesajımdaki hususları göz önünde bulundurarak alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı