CS2 tam sürüm ne zaman çıkar?

Dostum Türkiye'ye göre okullar Haziran'da bitiyor Eylül'de açılıyor diye yaz algısı Hazirandan Eylül'e şeklinde oluşmuş durumda ama Valve için bu geçerli değil, Valve'ın merkezi Türkiye değil ve zamanı Türkiye'ye göre baz almıyor. Adamlar yaz dedi yazın ne zamanı olduğunu söylemedi. Bu tarz terimler için Valve adına oluşturulmuş ve Valve'ın kendini memelemiş olduğu bir ValveTime var.

Tamam. Yine ekleme yapayım ben sadece Türkiye'den de bahsetmedim. Okul ile hiç ilgisi yok zaten.

Anladım hocam sağ olun peki sizde FPS ani düşüş yaşandı mı neler düzeltirmeli?

Smoke hayal kırıklığı oldu benim için sprey falan yapılamayacak falan dendi bir de sanırım yer kaplamada yoktu onun dışında map ekleyecekler FPS düzeltilecek falan bayağı bir sürer sonuçta yapımcı Valve kaplumbağalarla yarış.

Adam vurmak daha kolay olmuş oyunda bugün DM de 60 bıraktım aşırı kolay olmuş tickrate olmadığından dolayı. Optimizasyon şart ara sıra FPS dropuda geçtim oyun kilitlenip kalıyor 2 saniye. AK-47 sesini beğenmeyenler var ama bence güzel olmuş kafa şişirmiyor şu an.
Alakası yok. Adam vurmak kolaysa herkese kolay. Valve'in yaptığı son dağıtımda sırf CS2'yi denemek için cs ile alakası olmayan bir ton adam girdi oyuna. Onları vurmuşsundur.

Alakası yok. Adam vurmak kolaysa herkese kolay. Valve'in yaptığı son dağıtımda sırf CS2'yi denemek için CS ile alakası olmayan bir ton adam girdi oyuna. Onları vurmuşsundur.
Hocam sizin de fikirlerinizi almak isterim CS2 de neler düzeltirmeli ani FPS düşüşü sizde de yaşandı mı?

Hocam sizde konuşun fikrinizi söyleyin FPS ani düşüş sizde oldu mu? Neler düzelmeli neler düzeltirmeli?
Ben çok fazla fps düşüşü mesajı ve konusu yazısı okudum ama gerçekten müthiş bir sistem kullanmıyorum yalnızca AMP model bir 6GB 1060 ekran kartım ve i5 9400F işlemcim var hala daha 240hzi hissedebiliyorum hatta şunda yüzde yüz eminim ki cs2 de hertz daha çok anlaşılıyor.

Geri
Yukarı