CS2 tam sürüm ne zaman çıkar?

Adam vurmak daha kolay olmuş oyunda bugün DM de 60 bıraktım aşırı kolay olmuş tickrate olmadığından dolayı. Optimizasyon şart ara sıra FPS dropuda geçtim oyun kilitlenip kalıyor 2 saniye. AK-47 sesini beğenmeyenler var ama bence güzel olmuş kafa şişirmiyor şu an.

Bana kalırsa yapılacak çok iş var gibi duruyor, yakın zamanda çıkarsa şaşırtır beni. Güya bu yaz oynayacaktık fakat bugün 2 Eylül :) ve oyunun durumu ortada. Erken duyuruldu gibi sanki, belki şu an duyurulsa daha iyi olurdu.
Resmen içimi okudunuz bende tamamen sizin gibi düşünüyorum limited versiyon gerçekten berbat ötesi özellikle ani FPS düşüşü çünkü çöp pcleri geçtim son sistem PC'de bile FPS düşmesi olmuş.

Adam vurmak daha kolay olmuş oyunda bugün DM de 60 bıraktım aşırı kolay olmuş tickrate olmadığından dolayı. Optimizasyon şart ara sıra FPS dropuda geçtim oyun kitlenin kalıyor 2 saniye.
FPS düşüşü çok yaygın sizde de aynı durum yaşandı mı hocam?

Resmen içimi okudunuz bende tamamen sizin gibi düşünüyorum limited versiyon gerçekten berbat ötesi özellikle ani FPS düşüşü çünkü çöp pcleri geçtim son sistem PC'de bile FPS düşmesi olmuş.

FPS düşüşü çok yaygın sizde de aynı durum yaşandı mı hocam?

Evet drop ta değil oyun 2-3 saniye kilitlenip kalıyor ara sıra ateş ederken bile oldu.

Evet drop ta değil oyun 2-3 saniye kilitlenip kalıyor ara sıra ateş ederken bile oldu.
Bende yaşadım bu durumu hocam oyun başladığında ekran kilitlenip kalıyor düzelmiyor PC yeniden başlatmak zorunda kaldım görev yöneticisindende kapatamadim o derece kilitlendi. Tam sürümde düzeltilir umarım.

Arkadaşlar limited versiyon çıkışını 1 Eylül'de Prime olanlara çıktı peki tam sürüm ne zaman çıkar? Oyunda optimizasyon felaket derece kötü hiç ellememisler optimizasyona. Limited versiyonda sizce tam sürümde düzeltirler mi? Tam sürümde neler düzeltilir? Onu da yazın sohbet havası olsun.
şimdi değil

Yaz Kuzey yarımküre'de zaten 23 Eylül günü bitiyor?

Yani ne diyeceğimi bilemedim. Teknik olarak yazın ne zaman biteceğinden bahsetmiyorum, "güya bu yaz çıkacaktı" derken oyuncuların genel beklentisinin daha erken olduğunu vurgulamak istedim. Orada anlatılmak istenen yani alt metinde olan konu buydu. Bir çok kişi ilk duyurulduğunda daha erken oynamayı umuyordu...

Yani ne diyeceğimi bilemedim. Teknik olarak yazın ne zaman biteceğinden bahsetmiyorum, "güya bu yaz çıkacaktı" derken oyuncuların genel beklentisinin daha erken olduğunu vurgulamak istedim. Orada anlatılmak istenen yani alt metinde olan konu buydu. Bir çok kişi ilk duyurulduğunda daha erken oynamayı umuyordu...
Dostum Türkiye'ye göre okullar Haziran'da bitiyor Eylül'de açılıyor diye yaz algısı Hazirandan Eylül'e şeklinde oluşmuş durumda ama Valve için bu geçerli değil, Valve'ın merkezi Türkiye değil ve zamanı Türkiye'ye göre baz almıyor. Adamlar yaz dedi yazın ne zamanı olduğunu söylemedi. Bu tarz terimler için Valve adına oluşturulmuş ve Valve'ın kendini memelemiş olduğu bir ValveTime var.

Geri
Yukarı