CS2 test sürümü neye göre veriliyor?

Ekonomist

Hectopat
CS2 test sürümünü deneme hakkının verilmemesi çok büyük bir sorun değil ancak bunun sebeplerini merak ediyorum. Valve'ın belirttiğine göre rekabetçi serverlarda uzun zaman geçirmek, yüksek güven faktörüne sahip olmak falan gerekliymiş. Benim oyunda geçirdiğim binlerce saate ve gerçekten yüksek güven faktörüme rağmen bende test erişimi hakkı yok. Ben kendi rankımda oynarım, smurf mevzularıyla işim olmaz. Böylece çok daha az rapor edilirim. Hatta Steam arkadaş listemi hep kontrol ederim. Oyunlarda ban yiyen birisi varsa hemen arkadaşlıktan çıkarırım. Yıllar yılı o kadar fazla övgü aldım ve o kadar fazla Overwatch müfettişliği yaptım ki; lobiye ne zaman birisi gelse, benden çok daha düşük güven faktörüne sahip oluyorlar. Oyun bana bunun uyarısını yapıyor çoğu zaman. Halbuki sadece 500 saati olan bir arkadaşımın hesabı sayesinde test edebildim oyunu. Bu bana göre bir saçmalık. Bence rastgele bir şekilde Prime hesap sahiplerine dağıtıyorlar test sürümünü. Siz de aynı şekilde düşünüyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kuralı olmadığından eminim. Yayıncılar ve içerik üreticileri hariç rastgele beta daveti attılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı