CS2 ücretli mi olacak?

GoktugT

Decipat
Makaleler
1
Hocalarım merhaba.
CS2 çıkacağı söylendiği zamanlar güncellemeyle gelecek, ücretsiz olacak deniyordu. Son zamanlarda seçkinsiz oynanamayacak söylentileri var. Seçkin şu anda 400 TL.

Seçkinsiz oynanmaması bence çok saçma bir durum. CS bilmem kaç milyar indirmesi olan bir oyun. Eğer seçkinsiz girilemez ise CS'nin yarısı belki de yarısından çoğu bu oyunu oynayamayacak. Gerçekten çok saçma bir durum.

Şimdi seçkin al o zaman diyenler olmasın. Para kaynaklı alamayan olabilir, başka nedenlerden alamayan olabilir. Para kaynaklı değil ama ben de alamadım mesela.

Bu konu hakkında kesin bir bilgi var mı? Düşünceleriniz nelerdir?

İyi sosyaller.

Ahhhh hocam ahhhhh zamanında seçkin rutbeye göre verilirdi o zaman 21'di herhalde 21 rütbeye 926 TP kala oyunu bırakmak zorunda kaldım ahhh ah.

Hocam komik değil içim yanıyor 🤕

Bende 20 de bıraktım şimdi pişmanım.

Ben eskiden piyasada tek Valve olması sebebiyle Cs'yi pek sallamadığını nasıl olsa "bizden iyisi yok" tarzında düşündüklerini ve o yüzden ilgilenmediklerini düşünüyorum. Şu an piyasada ciddi bir rakibi var. O da tabii ki Riot. Valve eğer piyasada tutunmak istiyorsa seve seve destek sağlamak zorunda kalacak.

Valve'in dengi yok su an piyasada, dolayısıyla iplemiyorlar. İstese Valorant ciktigi zaman hamle yapabilirdi, Riot'a karşı.

Hocalarım merhaba.
CS2 çıkacağı söylendiği zamanlar güncellemeyle gelecek, ücretsiz olacak deniyordu. Son zamanlarda seçkinsiz oynanamayacak söylentileri var. Seçkin şu anda 400 TL.

Seçkinsiz oynanmaması bence çok saçma bir durum. CS bilmem kaç milyar indirmesi olan bir oyun. Eğer seçkinsiz girilemez ise CS'nin yarısı belki de yarısından çoğu bu oyunu oynayamayacak. Gerçekten çok saçma bir durum.

Şimdi seçkin al o zaman diyenler olmasın. Para kaynaklı alamayan olabilir, başka nedenlerden alamayan olabilir. Para kaynaklı değil ama ben de alamadım mesela.

İyi sosyaller.

Dostum daha önce aldıysan seçkin seçkin hesabın kalacak bir şey almadan devam edebileceksin seçkin'in yoksa seçkin olmayanlarla beraber ücretsiz maç atabileceksin ama ranked olmayacak ve hilelerle veletlerle dolu bir maç olacak.

Hocalarım merhaba.

İyi Sosyaller.

Eskiden de paralıydı, şimdi paralı olması oyuncu sayısına etki edeceğini sanmıyorum.

Dünyada şayet hile diye bir şey olmasaydı o zaman ücretsiz olup herkesin oynaması fikrini desteklerim ama maalesef öyle bir dünya değil. Seçkin olup ta hile kullanmayan yok mu dersen de cevabım var olacak hatta daha dün nova rankta herif 45 kill aldı gitti.

Hocalarım merhaba.

İyi sosyaller.

Bence yine CSdeki gibi olacak. Seçkin zorunlu olmayacak seçkin alırsan sunucu farkı, rank vb. olacak.

Geri
Yukarı