CS2 ücretli mi olacak?

GoktugT

Decipat
Makaleler
1
Hocalarım merhaba.
CS2 çıkacağı söylendiği zamanlar güncellemeyle gelecek, ücretsiz olacak deniyordu. Son zamanlarda seçkinsiz oynanamayacak söylentileri var. Seçkin şu anda 400 TL.

Seçkinsiz oynanmaması bence çok saçma bir durum. CS bilmem kaç milyar indirmesi olan bir oyun. Eğer seçkinsiz girilemez ise CS'nin yarısı belki de yarısından çoğu bu oyunu oynayamayacak. Gerçekten çok saçma bir durum.

Şimdi seçkin al o zaman diyenler olmasın. Para kaynaklı alamayan olabilir, başka nedenlerden alamayan olabilir. Para kaynaklı değil ama ben de alamadım mesela.

Bu konu hakkında kesin bir bilgi var mı? Düşünceleriniz nelerdir?

İyi sosyaller.

Hocalarım merhaba.
CS2 çıkacağı söylendiği zamanlar güncellemeyle gelecek, ücretsiz olacak deniyordu. Son zamanlarda seçkinsiz oynanamayacak söylentileri var. Seçkin şu anda 400 TL.

Seçkinsiz oynanmaması bence çok saçma bir durum. CS bilmem kaç milyar indirmesi olan bir oyun. Eğer seçkinsiz girilemez ise CS'nin yarısı belki de yarısından çoğu bu oyunu oynayamayacak. Gerçekten çok saçma bir durum.

Şimdi seçkin al o zaman diyenler olmasın. Para kaynaklı alamayan olabilir, başka nedenlerden alamayan olabilir. Para kaynaklı değil ama ben de alamadım mesela.

İyi sosyaller.

Evet paralı, zaten oyun seçkinsiz adamakıllı oynanmıyor ve hayır CS2 sırf bedava olmadı diye oyuncularının yarısından fazlasını kaybedecek bir marka değil. Üstüne hileler, oyunu oynamayı beceremeyenler ve veletler azalır. Prime dediğin şey oyuna 7 yıl önce eklenmiş bir şey bu zamana kadar almadıysan hata sende zaten. Paran varsa al, yoksa alma bu kadar basit.

Ücretli olur kesin, inşallah olur. Ben 7 yıla yakındır oynuyorum. Global rütbeye yeni geldim. Karşıma gelen yeni hesapların çoğu hile oluyor genelde üstüne üstlük ücretsiz olursa herkes hile ile yüksek rütbelere gelir. Maalesef hilecilerin çoğunluğu da Türkler. Can yakıcı bir rakam olmalı ki hile açamasınlar.

Paran varsa alırsın paran yoksa alamazsın, CS2 gelince zamlanacak. Şimdiden zamlandı zaten daha neyin kafası? Parası olamayanlar alamaz. Seçkinsiz oynamaması saçma değil, karşına hileler gelince sonra hile çıktı falan dersin CS'ye laf atmış olursunuz.

İyi sosyaller.
Hileler konusunda bir yöne katılıyorum ancak CS:GO'da seçkin oyuncularla seçkin olmayan oyuncular bir olmuyor. Seçkini olan biri olarak söylüyorum harbiden saçma. Aynı CS:GO gibi seçkinleri ayırabilirler.

Hocalarım merhaba.

İyi sosyaller.
Maç başı hile gelmesini istiyorsanız siz bilirsiniz.

Hocalarım merhaba.

İyi sosyaller.

Eğer 400 TL'nin üstüne zam gelecekse kimsenin AAA oyun fiyatına seçkin alacağını sanmıyorum.

Bence yine csdeki gibi olacak. Seçkin zorunlu olmayacak seçkin alırsan sunucu farkı, rank vb. olacak.

Seçkin şu an zorunlu. Rekabetçi giremiyorsun seçkin olmadan. Ne anlamı var rekabetçi yoksa.

Bunun sorumlusu Valve olur sonuçta oyunu ücretsiz yapmanın saçma bir yanı yok. Hile koruma leş gibi olduğu için tamamen ücretsiz yapamıyorlar.

Valve Valorant gibi kernel koruma sistemini yapmayı tercih etmiyor.
Kullanıcının tüm dosyalarına eriştiği için.

Geri
Yukarı