CS2 ''Valve anti hile'' uyarısı

Merhaba acaba çözüm bulabildiniz mi? Bende de aynı hatayı vermeye başladı ve her türlü yolu denememe rağmen düzelmiyor.

Yok vallahi çözemedim. Çözünürlükten mi yapıyor bilmiyorum. Bazen giriyor bazen girmiyor. Steam'ı açıp kapatıyorum. Başlatma seçeneklerine -Console yazıp giriyorum olmazsa siliyorum bir şeklide oluyor ama bazen hiç girmiyor. Sizin hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

Yok vallahi çözemedim. Çözünürlükten mi yapıyor bilmiyorum. Bazen giriyor bazen girmiyor. Steam'ı açıp kapatıyorum. Başlatma seçeneklerine -Console yazıp giriyorum olmazsa siliyorum bir şeklide oluyor ama bazen hiç girmiyor. Sizin hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

1280 X 1024 çözünürlüğünde oynuyorum. Çözümü silip temiz bir şekilde yükleyerek buldum.

1280 X 1024 çözünürlüğünde oynuyorum. Çözümü silip temiz bir şekilde yükleyerek buldum.

Bende öyle yapayım bari sorunu yaşayan pek fazla kişi yok sanırım net bir çözümü yok.

Steamdan kaldır mı yaptınız başka şekilde mi sildiniz? Bir de yeniden yükledikten sonra hiç hata verdi mi?

Son düzenleme:
Bende öyle yapayım bari sorunu yaşayan pek fazla kişi yok sanırım net bir çözümü yok.

Steam'den kaldır mı yaptınız başka şekilde mi sildiniz? Bir de yeniden yükledikten sonra hiç hata verdi mi?

Direkt Steam'den kaldır yapıp tekrardan yükledim sorun düzeldi. O günden beri sorun yok.

Geri
Yukarı