CS2 ''Valve anti hile'' uyarısı

SADIK CAN

Picopat
Daha fazla  
Oyuna girdiğimde resmi maça girmek istiyorum fakat arada bu hatayı veriyor sebebi nedir? Bazen Steam'ı açıp kapatıyorum düzeliyor bazen de olmuyor. Dosya bütünlüğünü doğrula felan da yaptım.

20231216141408_1.jpg

Oyuna girdiğimde resmi maça girmek istiyorum fakat arada bu hatayı veriyor sebebi nedir? Bazen Steam'ı açıp kapatıyorum düzeliyor bazen de olmuyor. Dosya bütünlüğünü doğrula falan da yaptım.

Eki Görüntüle 2054490

Oyunun klasöründeki yüksek boyutlu dosyalar hariç her şeyi silin, ondan sonra dosya doğrulama yapın.

Oyuna girdiğimde resmi maça girmek istiyorum fakat arada bu hatayı veriyor sebebi nedir? Bazen Steam'ı açıp kapatıyorum düzeliyor bazen de olmuyor. Dosya bütünlüğünü doğrula felan da yaptım.

Eki Görüntüle 2054490
Öncelikle Steam üzerinden dosya bütünlüğü doğrulamasını gerçekleştirin. Daha sonrasında oyuna etki edilebilecek mouse, klavye ve MSI Afterburner gibi programları kapatıp oyuna girin. Atölye haritalarında vakit geçirin. Oyun arka planda veri tabanını güncelleyecek.

Tekrar doğrulama yap. Sorun devam ederse oyunu kaldırıp tekrar kur.

Çok doğruladım da olmuyor.

hocam olmadı
Öncelikle Steam üzerinden dosya bütünlüğü doğrulamasını gerçekleştirin. Daha sonrasında oyuna etki edilebilecek mouse, klavye ve MSI Afterburner gibi programları kapatıp oyuna girin. Atölye haritalarında vakit geçirin. Oyun arka planda veri tabanını güncelleyecek.

Son düzenleme:
Şöyle bir liste var Steam'de. Bunlardan herhangi birini kullanıyor musunuz? Bilmiyorum ama belki bundan dolayı bir çakışma oluyordur oyunda.

CCleaner.
PowerShell.
Cheat Engine.
IObit start menu 8.
DLL enjektörleri.
Hipervizörler.
Steam ıdler'ları.

Şöyle bir liste var Steam'de. Bunlardan herhangi birini kullanıyor musunuz? Bilmiyorum ama belki bundan dolayı bir çakışma oluyordur oyunda.

CCleaner.
PowerShell.
Cheat Engine.
IObit start menu 8.
DLL enjektörleri.
Hipervizörler.
Steam ıdler'ları.

Cheat Engine var ama kullanmıyorum arka planda açık değil yani.

Cheat Engine var ama kullanmıyorum arka planda açık değil yani.

Merhaba acaba çözüm bulabildiniz mi? Bende de aynı hatayı vermeye başladı ve her türlü yolu denememe rağmen düzelmiyor.

Geri
Yukarı