CS2 yüksek DPI ban yedirtiyor

Raman48

Picopat
Daha fazla  
CS2'de ısınmada faremin DPI'ını en yükseğe çekip negev alıp mouseı aşırı hızlı döndürüp negevle tarıyordum. Bir baktım roundun başından oyunum çöktü ve geri giremiyordum. Ne oldu acaba? Dedim ve sonra bilgisayarı yeniden başlatmak çözer diye düşünüp yeniden başlatıp hesaba geri girince oyun yasağı yediğimi fark ettim. SS almadım, o yüzden koyamayacağım. Dikkatli olun diye paylaşıyorum. Şimdilik sadece Valve'ın sistemini düzeltmesini bekliyorum.

Ban sebebinde şöyle bir yazı var hocam bu hileden yediğim anlamına mı geliyor?
"Hesabınızın hareketleri doğrultusunda kullanıcılar tarafından bazı raporlar oluşturuldu. Ardından Overwatch araştırmacıları bu oyun videolarının raporlarını görüntüledi ve görüş, hedef alma veya başka bir adil olmayan avantaj sağlayan harici bir yazılım kullanıldığına ve kalıcı bir yasağın gerekli olduğuna şüphesiz bir biçimde kanaat getirdi.

Steam Destek, Overwatch yasağınızı kaldıramaz. Bu yasağın sebebi hesabınızın çalınması veya paylaşılmasının sonucu olsa dahi. Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Steam Destek, hiçbir zaman yasağın sebebini veya bu sebebin zamanını söylemez.

Hile kaynaklı yasaklar kalıcıdır. Oyun içi eşyalarınız kilitlenecek ve envanterinizden oynatılamayacaktır.

Eğer kalıcı bir yasağınız varsa ve oyunu çevrimiçi olarak tekrar oynamak istiyorsanız, oyunu yasaksız bir hesapta tekrar satın aldığınıza emin olunuz."

Endişelenmeyin hocam kaldırılacaktır.

Peki ya haksız yere ban yediyseniz negev ile son hız mouse döndürme amacınız nedir? Sizin oyunda yaptığınız her şeyi gotv izliyor. CS:GO'da bile ölüm maçlarında - basit eğlencede son hız döndürüp düşmanlara mermi isabet ettirdiğinizde oyun VAC hatası verip oyundan atıyordu. Tabii ki kalıcı olmuyordu, oyundan çıkıp geri girdiğinizde düzeliyordu. haksız yere ban yediyseniz banınızı kaldırırlar, Steam desteğe yazın dediğim gibi.

CT spawnında arkadaşımla trollüne döndürüyordum. Herhangi bir düşmana mermi isabet etmedi.

Yüksek DPI derken hangi seviyeden bahsediyorsunuz? Ben şahsen 1600'den yukarısını tercih etmiyorum fazla hızlı oluyor bana göre ve çok kullanışlı bulmuyorum. Herkesin kullanış tarzı farklı elbette.

Yüksek DPI derken hangi seviyeden bahsediyorsunuz? Ben şahsen 1600'den yukarısını tercih etmiyorum fazla hızlı oluyor bana göre ve çok kullanışlı bulmuyorum. Herkesin kullanış tarzı farklı elbette.
Hocam normalde 600 DPI kullanıyorum. Troll negev taramak için 10000 DPI gibi bir seviyeye çektim. Mouseı aşırı hızlı döndürmeye başlayıp taradım. sonra oyunum çöktü ve oyun banı yedim.

Peki ya haksız yere ban yediyseniz negev ile son hız mouse döndürme amacınız nedir? Sizin oyunda yaptığınız her şeyi GOTV izliyor. CS:GO'da bile ölüm maçlarında - basit eğlencede son hız döndürüp düşmanlara mermi isabet ettirdiğinizde oyun VAC hatası verip oyundan atıyordu. Tabii ki kalıcı olmuyordu, oyundan çıkıp geri girdiğinizde düzeliyordu. Haksız yere ban yediyseniz banınızı kaldırırlar, Steam desteğe yazın dediğim gibi.
ben bu koddan ban yedim yaklaşık 150 gün oldu 35 kere desteğe yazmama rağmen herhangi bir dönüş olmadı https://steamcommunity.com/profiles/76561198368683291/

Hesabınızı paylaşır mısınız?
bende bu sebepten ban yedim yaklaşık 150 gün oldu 35 kere desteğe yazmama rağmen herhangi bir dönüş olmadı https://steamcommunity.com/profiles/76561198368683291/

Oyun çıktığından beri böyle bir hata var ve herkesin başına gelme ihtimali bulunuyor. Valve ise bu durum kanıtlandığı halde çözmek yerine oyuncuları yasaklamakta ve yasaklarını kaldırmamakta ısrar ediyor.
Eskiden VAC yasağı olan bir oyuncunun, hile yapmadığına dair herhangi bir şüphem olmazdı fakat CS2 çıkışıyla birlikte bir sürü masum oyuncunun suçsuz yere yasaklandığını düşünüyorum.

Aşağıda ki videoda haksız yere yasaklanan bir oyuncu, yeni bir hesap ile bilgisayarında ki tüm programları göstererek ve hile kullanmadığını kanıtlayarak oyuna giriyor. Yüksek hassasiyette mouse etrafa bazen hızlı çevirerek oyunda 1 saat vakit geçiriyor. Sonuç yeni açtığı hesabı da VAC sistemi tarafından yasaklanıyor. Kanıtlı bir durumda ise Valve bu oyuncu dahil diğer kullanıcılarında banlarını açmamakta ısrar ediyor.

CS2 ile birlikte geçmiş oldukları yapay zekalı anti hile sisteminin, masum olan bir sürü oyuncuyu yasakladığını düşünüyorum. Yapay zeka sistemi hala hazır değil ve bu yüzden eski Owerwatch dedektif sistemi oyuna geri getirilmeli. Yakın zamanda hatırlarsanız da Nvdia ekran kartı kullanıcılarını bir hata sonucunda yasaklamıştı oyun. Belki o problemi çözdü fakat aylardır haksız yere yasaklanan oyuncuların problemini çözmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun çıktığından beri böyle bir hata var ve herkesin başına gelme ihtimali bulunuyor. Valve ise bu durum kanıtlandığı halde çözmek yerine oyuncuları yasaklamakta ve yasaklarını kaldırmamakta ısrar ediyor.
Eskiden VAC yasağı olan bir oyuncunun, hile yapmadığına dair herhangi bir şüphem olmazdı fakat CS2 çıkışıyla birlikte bir sürü masum oyuncunun suçsuz yere yasaklandığını düşünüyorum.

Aşağıda ki videoda haksız yere yasaklanan bir oyuncu, yeni bir hesap ile bilgisayarında ki tüm programları göstererek ve hile kullanmadığını kanıtlayarak oyuna giriyor. Yüksek hassasiyette mouse etrafa bazen hızlı çevirerek oyunda 1 saat vakit geçiriyor. Sonuç yeni açtığı hesabı da VAC sistemi tarafından yasaklanıyor. Kanıtlı bir durumda ise Valve bu oyuncu dahil diğer kullanıcılarında banlarını açmamakta ısrar ediyor.

CS2 ile birlikte geçmiş oldukları yapay zekalı anti hile sisteminin, masum olan bir sürü oyuncuyu yasakladığını düşünüyorum. Yapay zeka sistemi hala hazır değil ve bu yüzden eski Owerwatch dedektif sistemi oyuna geri getirilmeli. Yakın zamanda hatırlarsanız da Nvdia ekran kartı kullanıcılarını bir hata sonucunda yasaklamıştı oyun. Belki o problemi çözdü fakat aylardır haksız yere yasaklanan oyuncuların problemini çözmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Demek ki neymiş, oyun içinde bu tür troll hareketler yapmak yasakmış. Böyle bir durumda ban haksız yere olmuyor. Siz de bu tür hareketlerden kaçının.

Mevlana sanıp banlamış olabilir mi?

Olabilir bende öyle düşünmüştüm. Hala açılmadı ban :D

Mevlana sanıp banlamış olabilir mi?

Olabilir bende öyle düşünmüştüm. Hala açılmadı ban :D
Demek ki neymiş, oyun içinde bu tür troll hareketler yapmak yasakmış. Böyle bir durumda ban haksız yere olmuyor. Siz de bu tür hareketlerden kaçının.
Troll hareket dediğiniz? Kimin oyununu bozmuş rahatsızlık vermişde yasaklanmış? Isınma Turunda kime nasıl bir rahatsızlık vermiş olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı