CS2'de 2.hesap almaya gerek var mı?

Üstteki hocalarım haklı. Yıllarca bekleyeceksin ama 2 katı olacak belki de. Onun yerine gelecek vaadeden hisselere yatırım yaparsan 1 ayda bile 2 katı yapabilirsin paranı.

Kafam karıştı şu an hisse alsam hangisini alacağımı bilmekte var CS'de işin ehlisi olunca kafam hiç karışmıyor.

Kafam karıştı şu an hisse alsam hangisini alacağımı bilmekte var CS'de işin ehlisi olunca kafam hiç karışmıyor.

Araştırmadan bilemezsiniz tabii ki. CS'yi uzun zamandır oynuyorsanız hakimsinizdir piyasaya. Aynı şey borsa için de geçerli. Unutmayın her zaman risk vardır ama uzun vadeli yatırım elzem durumlar haricinde hep kazandırır.

Araştırmadan bilemezsiniz tabii ki. CS'yi uzun zamandır oynuyorsanız hakimsinizdir piyasaya. Aynı şey borsa için de geçerli. Unutmayın her zaman risk vardır ama uzun vadeli yatırım elzem durumlar haricinde hep kazandırır.

Kuveyttürk'te yatırım hesabı açılıyormuş. Hocam şimdilik CS'de 2.hesabımı alacağım fakat sizin ve diğer arkadaşların dediği borsa işine kesinlikle 3-4 ay içinde gireceğim.

%20 üzeri verecek firma olduğunu sanmıyorum. Gayet iyi bir indirim.

Anladım, sadece karta paraya yatırıp satın alınca geri geliyor değil mi? Ancak nakit elde edemiyorum sanırım.

Anladım, sadece karta paraya yatırıp satın alınca geri geliyor değil mi? Ancak nakit elde edemiyorum sanırım.

Hocam 80TL 3 gün içinde hesabınıza geliyor. Sonra paparanız var ise Papara'dan kart ile para yatır seçeneğine Nays hesabınızdaki sanal kart ile parayı geçirebiliyorsunuz.

Hocam 80TL 3 gün içinde hesabınıza geliyor. Sonra paparanız var ise Papara'dan kart ile para yatır seçeneğine Nays hesabınızdaki sanal kart ile parayı geçirebiliyorsunuz.

Nays üzerinden Papara'ya gönderip parayı çekebiliyorum yani?

Yatırım için CS2 alınmaz. Git bari oyundan para kazanmak istiyorsan MMO falan takıl deli gibi kasılıp hesap sat.

Hocam zamanında düşürdüğüm kasaları ihtiyacım yok diye satmamıştım ve satmaya başladığımda tam 450TL para çıkmıştı. Şimdi aktif drop havuzunda olan kasa bile 35-40TL'den satılıyor. Bir de oyun bana tam tamına 170TL'ye denk geliyor yani iki hesaptan birden kasınca 2-3 haftada parası çıkıyor. Sonra da bu kasaları 3-4 yıl saklayacağım. Aslında almak istememin sebebi ileride 1 hesabım maçta ban yerse hemen diğerine girip oynayayım diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı