CS2'de 2.hesap almaya gerek var mı?

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Main hesabım var zaten kullanıyorum. İnsanlar 2.hesaplardan Prime alıp kasa düşürüp bekletiyor kasaları. Bana da mantıklı geliyor. 400TL gidiyor fakat 150'si havadan geldi bana ve Nays ile cashback var. Toplamda 170TL'ye oyun gelmiş oluyor bana. Her hafta bir kasa düşürüp satmadan Full 2-3 yıl bekleticeğim. Sizce mantıklı mı?

Yani bunu kaçtır görüyorum fakat hayatımda bu kadar mantıksız bir yatırım yöntemi görmedim. Her ay gözünüze kestirdiğiniz güçlü bir hisseye 100tl atsanız nasıl olur?

Yani bunu kaçtır görüyorum fakat hayatımda bu kadar mantıksız bir yatırım yöntemi görmedim. Her ay gözünüze kestirdiğiniz güçlü bir hisseye 100tl atsanız nasıl olur?
Hisse daha iyi olur fakat kasa işini yapan arkadaşların çoğu 18 yaş altı. Tabi ailelerinin adına hesap açma imkanları varsa hisse daha mantıklı olur.

Yani bunu kaçtır görüyorum fakat hayatımda bu kadar mantıksız bir yatırım yöntemi görmedim. Her ay gözünüze kestirdiğiniz güçlü bir hisseye 100TL atsanız nasıl olur?

O işleri fazla bilmiyorum. Hisseye 100TL atmaya yaşım yetiyor mu onu da bilmiyorum.(Yaş 16)

O işleri fazla bilmiyorum. Hisseye 100TL atmaya yaşım yetiyor mu onu da bilmiyorum.(Yaş 16)
Ailenden birisine ben geleceğim için yatırım yapmak istiyorum dediğinde hem kendi hesaplarından yatıracaklardır. Bir de paramı kendim vereceğim dediğinde senin paranın üzerine kendileri de koyacaktır bence.

Main hesabım var zaten kullanıyorum. İnsanlar 2.hesaplardan Prime alıp kasa düşürüp bekletiyor kasaları. Bana da mantıklı geliyor. 400TL gidiyor fakat 150'si havadan geldi bana ve Nays ile cashback var. Toplamda 170TL'ye oyun gelmiş oluyor bana. Her hafta bir kasa düşürüp satmadan Full 2-3 yıl bekleticeğim. Sizce mantıklı mı?
Seçkin nays ile ne kadara düşüyor

Geri
Yukarı