CS2'de kaç FPS alıyorsunuz?

Şu an sadece keskinlik yüksekte 8X oynuyorum bunun haricinde çoğu efektler düşükte 40-90 arası FPS alıyorum ama çok anlık düşüş yaşıyorum sonucta beta sürüm bir şey olmaz duzeltilir

Oyunda rezalet bir FPS düşüşü yaşadım. Sürekli FPS düşmesi takılmalar ve rezalet ötesi bir FPS değeri alıyorum. 20-30 FPS falan alıyorumdur. Diğer oyunculara sorduğumda 200-300 veya daha düzgün FPS alanlar varmış. Sizde de anormal derecede donma takılma ve FPS kaybı var mı? Bende oyun şu an oynanmayacak derecede FPS kaybı yaratıyor.

RTX 2060 OC, R5 3500, Samsung SSD, 16 GB RAM.

Bir ayar vardı oyun içinde optimizasyon için, gün içinde atacağım

benim prime da rank da var ama güncelleme gelmedi de senin bu sistemle 20 alman cidden absürt.
Hocam oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. İnternetten araştırmıştım böyle çözüldüğünü söylüyordu bir içerik üreticisi. Benimde bir sorum olucak. Ben bilgisayarı satıcam diye formatlamıştım sizce CS2 için bilgisayara Steam yüklemeli miyim? Benim hesap tüm gereksinimleri karşılıyor bana kesin CS2 daveti gelmiştir de.

Oyunda rezalet bir FPS düşüşü yaşadım. Sürekli FPS drop takılmalar ve rezalet ötesi bir FPS değeri alıyorum. 20-30 FPS falan alıyorumdur. Diğer oyunculara sorduğumda 200-300 veya daha düzgün FPS alanlar varmış. Sizde de anormal derecede donma takılma ve FPS kaybı var mı? Bende oyun şu an oynanmayacak derecede FPS kaybı yaratıyor.

RTX 2060 OC, R5 3500, Samsung SSD, 16GB RAM.
Ben çok yüksekte oynuyorum 250fps

Hocam oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. İnternetten araştırmıştım böyle çözüldüğünü söylüyordu bir içerik üreticisi. Benimde bir sorum olucak. Ben bilgisayarı satıcam diye formatlamıştım sizce CS2 için bilgisayara Steam yüklemeli miyim? Benim hesap tüm gereksinimleri karşılıyor bana kesin CS2 daveti gelmiştir de.
Denedim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı