CS2'de maçtaki birinin profiline tıklayınca Google açılıyor

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
CS2'de maçtaki birinin profiline tıklayınca Google açılıyor. Maçtaki kişinin profiline bakmak istiyorum, bunun yerine Google açılıyor. Sizde de böyle mi? Bende önceden böyle değildi. Bu sorunu nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olur musunuz?

CS2'de maçtaki birinin profiline tıklayınca Google açılıyor. Maçtaki kişinin profiline bakmak istiyorum, bunun yerine Google açılıyor. Sizde de böyle mi? Bende önceden böyle değildi. Bu sorunu nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olur musunuz?
Steam'in tarayıcısından mı Google açılıyor?

Evet. Bu sorunun neden kaynaklanmış olabileceğini bilmiyorum. Steam'i silip tekrar yükleyince düzeldi.
Artık maçtayken herhangi bir kişinin profiline tıkladığım taktirde kişinin Steam profilini görebiliyorum.
Bir daha aynı sorun olursa Steam ayarlarından internet geçmişini silmeyi deneyin. Belki böyle de düzelir.

Bir daha aynı sorun olursa Steam ayarlarından internet geçmişini silmeyi deneyin. Belki böyle de düzelir.
Bunu denemiştim ama aynı sorun devam etmişti. İndirme önbelleğini de temizledim, yine çözüm olmadı.

Güncelleme: Bu sorun Steam ile ilgili yazılımsal bir sorun ve hala devam etmekte. Steam'i yeni kurunca, Steam'in varsayılan ayarlarıyla oynamamışsam bu sorun meydana gelmiyor. Sorunun kesin sebebini bilmemekle beraber Steam'in düzeltmesi gereken yazılımsal bir sorun olduğuna eminim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı