CS2'de nasıl gelişiriz?

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Son 2 gündür CS2 imha modunda oynuyorum dust II haritasında fakat genelde oyuncuların çoğu benden daha iyi oluyor en fazla 4 kill ile bitiriyorum geneldede ölüyorum zaten. Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Son 2 gündür CS2 imha modunda oynuyorum dust II haritasında fakat genelde oyuncuların çoğu benden daha iyi oluyor en fazla 4 kill ile bitiriyorum geneldede ölüyorum zaten. Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Kendine uygun bir hassasiyet bul silahların nasıl sektiğini ezberle, her silaha karşı özel bir saldırı biçimi oluştur.

Hocam ilk öncelikle sorunu en azından şu anlık kendinizde aramayın, oyunun eşleştirme sistemi inanılmaz bozuk. CS:GO globalleri şu anda Silver eloda oynuyor. Ama yine de kendinizi geliştirmek için prefire, bomba antrenmanları (smoke, flash, molotof) çalışabilirsiniz. Alışmak için kolay silahları tercih edebilirsiniz.

Bol pratik ve Pro oyunculari izleyip hangi pozisyonda nasıl tepki ve reaksiyon verdiklerini iyi kavraman gerekiyor. Oncelikle kendini oyuna vermelisin. Cevrende dikkatini dagitacak herhangi bir unsur birakmaman lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı