CS2'de ölüm maçı oynanmıyor

melih310

Decapat
Selam, siz de fark ettiniz mi bilmiyorum ama ölüm maçı atarken sürekli etraftan adam fırlıyor daha hareket etmeme müsaade etmeden ölüyorum. Sanki CS:GO'da böyle değildi. Valorant'ta doğdumuzda gene bir yerlere gidebiliyorken CS2'de hiçbir şey yapamıyorum 1. adamı vursam 2 adım atmadan öteki adam beni öldürüyor. Herkes birbirine aşırı yakın spawn oluyor. Aşırı derecede sinirimi bozucu bir olay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, siz de fark ettiniz mi bilmiyorum ama ölüm maçı atarken sürekli etraftan adam fırlıyor daha hareket etmeme müsaade etmeden ölüyorum. Sanki CS:GO'da böyle değildi. Valorant'ta doğdumuzda gene bir yerlere gidebiliyorken CS2'de hiçbir şey yapamıyorum 1. adamı vursam 2 adım atmadan öteki adam beni öldürüyor. Herkes birbirine aşırı yakın spawn oluyor. Aşırı derecede sinirimi bozucu bir olay.

Evet biraz öyle olmuş, alışırsen halledebiliyorsun adamları. Nedense oyunda oyuncular CS:GO'ya göre daha kötü oynuyorlar gibime geldi.

Evet biraz öyle olmuş, alışırsen halledebiliyorsun adamları. Nedense oyunda oyuncular CS:GO'ya göre daha kötü oynuyorlar gibime geldi.
Kötü çünkü hocam . Önündeki adama 30 mermi sıkıyorsun bir bakıyorsun 26 vurmuş . Kafayı yersin.

Kötü çünkü hocam. Önündeki adama 30 mermi sıkıyorsun bir bakıyorsun 26 vurmuş. Kafayı yersin.

Evet evet yazmayı unutmuşum gerçekten taramalı silahlarda eminim öldürmeye yetecek kadar vurmama rağmen 1 veya 2 vuruyor gözüküyor. Ayrıca AWP de adamın yanına sıksam da bazen nasıl vurduğumu bende anlamıyorum ama yanına vursam da adamı öldürmüş sayıyorum, tabii benim işime gelir ama sonuç olarak hata bu.

Evet evet yazmayı unutmuşum gerçekten taramalı silahlarda eminim öldürmeye yetecek kadar vurmama rağmen 1 veya 2 vuruyor gözüküyor. Ayrıca AWP de adamın yanına sıksam da bazen nasıl vurduğumu bende anlamıyorum ama yanına vursam da adamı öldürmüş sayıyorum, tabii benim işime gelir ama sonuç olarak hata bu.
Sabah kasa düşürmek için ölüm maçı oynuyordum önüme düşman çıktı, AK47 ile kafasına vurdum HS seside geldi ama ne görsen beğenirsin? 1 hit -17
hemen konsola quit yazıp çıktım oyundan bazen kanser ediyor.

Sabah kasa düşürmek için ölüm maçı oynuyordum önüme düşman çıktı, AK-47 ile kafasına vurdum HS seside geldi ama ne görsen beğenirsin? 1 hit -17
Hemen konsola quit yazıp çıktım oyundan bazen kanser ediyor.

Ya bence oyun çok güzel grafik olsun eğlence olsun güzel, ama oyun sanki bitmemiş ya. Sanki daha fazla bekletmeyelim insanları artık sinirlenecekler gibi düşünüp'de sanki bitmeden çıkarmışlar oyunu.

Ya bence oyun çok güzel grafik olsun eğlence olsun güzel, ama oyun sanki bitmemiş ya. Sanki daha fazla bekletmeyelim insanları artık sinirlenecekler gibi düşünüp'de sanki bitmeden çıkarmışlar oyunu.
Aynen de öyle oldu...

Dostum oyundaki modları kaldırmış aptal Valve. Muhtemelen CS:GO'da takımlı ölüm maçı oynuyordun, şu an ise herkes tek olduğu için her yerden adam çıkması normal. İleride güncellemeler ile modları geri getirirler mi bilemiyorum.

Dostum oyundaki modları kaldırmış aptal Valve. Muhtemelen CS:GO'da takımlı ölüm maçı oynuyordun, şu an ise herkes tek olduğu için her yerden adam çıkması normal. İleride güncellemeler ile modları geri getirirler mi bilemiyorum.

Yok hocam herkes tek çıktığından beri onu oynuyordum ama CS 2'yi açık betadan beri oynuyorum saçma bir şekilde oynanmıyor.

Bugün TP level atlicam diye diye anam agladi.
Ayni sorunu bende bugün cok yasadim. Adamlar hep arkamda spawn oluyorlar. Silahlar cok fazla sekiyor. Bir türlü onetap atamiyorum ama hep onetap yiyorum. Ak le yürüyerek HS atiyorlar veya bizim gözümüzden öyle gözüküyor.
Ve bir de şey var. ara ara mesela D tusuna basarak saga giderken a tusuna basarak durmak istememe ragmen A'ya bastiktan sonra 1 metre daha gidip duruyor. Sanki tus yapisik kalmis gibi.

Oyun berbat halde, haftalik drop olmasa girmek bile istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı