CS2'de sistem gereksinimleri artar mı?

Artar. i5 12400F sistem 1080p yüksek ayarlarda 160-180 FPS oynatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mümkün değil, eğer bu testler gerçekse CS:GO oyuncu kitlesinin yarısını kaybeder, oynayan oyuncuların çoğu düşük bütçeli sistemlere sahip.

Mümkün değil, eğer bu testler gerçekse CS:GO oyuncu kitlesinin yarısını kaybeder, oynayan oyuncuların çoğu düşük bütçeli sistemlere sahip.
Türkiye'de öyle. Ayrıca 1030 giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir kart ve gayet iyi FPS veriyor.

Alakası yok, GT 1030 bir oyunda 159 FPS veriyorsa oyundan ötesini beklememek lazım. Düz hesapla GT 710 bile 40-50 FPS oynatır gibi ki bu gene iyi değer. Altında sistemi olan da oynamasın bir zahmet.

GT 1030 150 FPS civarında oynatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Boost player contrast açık ve FPS'yi biraz da olsa sömüren bir ayar diye biliyorum. FSR sayesinde de eskisinden daha yüksek FPS'lere düşük sistemli dostlarımız ulaşabilir bence.

Boost player contrast açık ve FPS'yi biraz da olsa sömüren bir ayar diye biliyorum. FSR sayesinde de eskisinden daha yüksek FPS'lere düşük sistemli dostlarımız ulaşabilir bence.
Ben o kadar ayrıntılı bilmiyordum sadece videoyu açıp ilerletip FPS'i inceledim. Tabi bu dediklerinizle FPS artacaktır, teşekkür ederim bilgilendirme için.

O işlemciye beni tak ben de 150 FPS de oynatirim işlemcisi iyi. Düşük sistemler CS'yi unutsun güncellemeden sonra.

O işlemciye beni tak ben de 150 FPS de oynatirim işlemcisi iyi. Düşük sistemler CS'yi unutsun güncellemeden sonra.
Mantıksız bir bakış açısı bence, işlemci zaten yüzde 20 civarı kullanıyor, darboğaz etmeyecek bir işlemci tak yine FPS pek oynamaz.

Elbette artar fakat Valve, FSR teknolojisi sayesinde low-end bilgisayarların da oyunu oynayabilmesi için böyle bir imkân sunmuş, gayet güzel bir tercih.

Geri
Yukarı