CS2 sistem gereksinimleri nasıl olacak?

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar endişelendiğim bir durum var. Sistem gereksinimlerim biraz kötü ve CS2 kaldıracak mı? Bu arada bu sitede gayet makul bir işletim sistemi gereksinimi sunmuş sizce böyle mi? 4 GB RAM ve 2,8 GHz işlemci minimum diyor sizce doğru mudur? Bunu isterse belki sistemim kaldırır mı? CS:GO 50 60 FPS arası alıyorum. CS2 sistem gereksinimleri tahminleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 130-180 FPS alıyordum i5-6400 ile biri test paylaşmış video olarak 60 ile 100 arası alıyordu onu gördükten sonra sistemi komple yeniledim. Benim işlemcim de turbo ile 3.3 GHz'de çalışıyordu.

1691168794997.png

Öncelikle linkteki gereksinimler tahmin, tahminden de öteye gidemez zaten. Kendimden örnek verecek olursam betasını oynadığımda yaklaşık olarak yer yer 50-100 FPS'e kadar kayıp yaşadım CS:GO'ya göre. Zaten 50 60 FPS alıyorsunuz, bunun da yarısını kaybedersiniz muhtemelen. FSR gibi upscale ayarları açılarak bir tık daha FPS yükseltilebilir.

Öncelikle linkteki gereksinimler tahmin, tahminden de öteye gidemez zaten. Kendimden örnek verecek olursam betasını oynadığımda yaklaşık olarak yer yer 50-100 FPS'e kadar kayıp yaşadım CS:GO'ya göre. Zaten 50 60 FPS alıyorsunuz, bunun da yarısını kaybedersiniz muhtemelen. FSR gibi upscale ayarları açılarak bir tık daha FPS yükseltilebilir.
Hikayeli oyunda bile çok zorda kalmadıkça FSR açmıyorum ben. Rekabetçi oyunda bence açılmaz.

Arkadaşım yaklaşık 70-80 FPS alıyordu CS:GO'da, CS 2'de her şey en düşükte ve FSR ile 50'yi zor görüyor. Tam sürüme çıktığında değerlendirmek daha mantıklı tabii. Haritaya göre de değişir FPS değerleri.

Arkadaşlar endişelendiğim bir durum var. Sistem gereksinimlerim biraz kötü ve CS2 kaldıracak mı? Bu arada bu sitede gayet makul bir işletim sistemi gereksinimi sunmuş sizce böyle mi? 4 GB RAM ve 2,8 GHz işlemci minimum diyor sizce doğru mudur? Bunu isterse belki sistemim kaldırır mı? CS:GO 50 60 FPS arası alıyorum. CS2 sistem gereksinimleri tahminleri

Valorant'tan hafif daha iyi sistem gerektirir diye düşünüyorum. 2 GB VRAM'li kartlar zorlanır bence fakat 4 GB VRAM ve 4 kassa da 6 GB RAM ve üstü kaldırır bence. CS:GO'da 60 aşlıyorsanız 30-40 alırsnız CS2'de tahminimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı