CS2'ye Erişememek

betaa_

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda 900'den fazla saatim var, rankım var ve tüm arkadaşlarım CS2 güncellemesi alırken ben alamadım. Oyun dosya bütünlüğünü doğruladım, Steam'dan çıkış yapıp tekrar girdim hatta sonrasında (Bu konudan bağımsız olarak) bilgisayara format attım ama hiçbir şekilde CS2'yi elde edemiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.

Oyunda 900'den fazla saatim var, rankım var ve tüm arkadaşlarım CS2 güncellemesi alırken ben alamadım. Oyun dosya bütünlüğünü doğruladım, Steam'dan çıkış yapıp tekrar girdim hatta sonrasında (bu konudan bağımsız olarak) bilgisayara format attım ama hiçbir şekilde CS2'yi elde edemiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.

Hocam bilgisayara format attım ne? Steam kendi isteğine bağlı veriyor onu.

Öncelikle CSGO'yu 2016 yılında almıştım yani seçkin hesap, Saatimin bir çoğu 5v5 ranked modundan geliyor yoldaş bile oynamadım çok fazla ve son olarak bilgisayara zaten format atacaktım bir umut belki gelir diye düşündüm.

Öncelikle CS:GO'yu 2016 yılında almıştım yani seçkin hesap, saatimin birçoğu 5V5 ranked modundan geliyor yoldaş bile oynamadım çok fazla ve son olarak bilgisayara zaten format atacaktım bir umut belki gelir diye düşündüm.

Bilmiyorum hocam gelirde gelmeyebilirde çoğu kişide böyle bir sorun var çünkü. Kendi isteklerine bağlı veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı