CS2'ye geçilir mi?

Rezalet eşleştirme sistemi, optimizasyon, spray patterni ve garip buglar yaşamayı göze alıyorsan, neden olmasın?

Optimizasyon dışındaki sorunların hepsi Valorant'ta da var ve daha kötü :D

CS2'nin şu anki hali bile Valorant'tan olarak daha iyi. Tekrar söylüyorum optimizasyon dışında.

Eğer yatırdığınız para umrunuzda değilse ve bilgisayarınız iyiyse düşünmeden geçin. CS2'nin böyle kalacak hali yok. Mevcut haliyle bile Valorant'tan daha iyi o ayrı mevzu :D

Optimizasyon dışındaki sorunların hepsi Valorant'ta da var ve daha kötü :D

CS2'nin şu anki hali bile Valorant'tan olarak daha iyi. Tekrar söylüyorum optimizasyon dışında.

Eğer yatırdığınız para umrunuzda değilse ve bilgisayarınız iyiyse düşünmeden geçin. CS2'nin böyle kalacak hali yok. Mevcut haliyle bile Valorant'tan daha iyi o ayrı mevzu :D
Valorant oynamadığım için o yönden herhangi bir bilgim yok. Eğer dediğiniz gibi Valorant CS'den bile kötüyse, o zaman geçilir.

Valorant'ın veletleri, toxicleri, feederleri
Aynıları CS2'de de var Online oyunlarda toxic kitlesi olmayan bir oyun bulamazsın sadece bazıları diğerlerine göre daha az toxictir.

CS'deki aimim Valorant'ya göre daha sağlam, sizce CS2'de envanter dizip geçmeli miyim?
Yeni başlayanlar için recoil cross gibi şeyler geldi eminim yardımcı olacaktır güzel bir envanteri 100$ civarlarında dizebiliyorsun. Türkiye sunucuları olmadığından yabancılarla eşleşeceksin ve İngilizce biliyorsan iletişim kurup oynayabilirsin. Valorant'a göre daha iyidir

Arkadaşlar Valorant'ın veletleri, toxicleri, feederleri, beni bıktırdı oyuna 3K para yatırdım. Ama CS2'ye geçmeyi düşünüyorum, CS'deki aimim Valorant'ya göre daha sağlam, sizce CS2'de envanter dizip geçmeli miyim?

Optimizasyon sorun olmazsa geçilir.

Aynıları CS2'de de var Online oyunlarda toxic kitlesi olmayan bir oyun bulamazsın sadece bazıları diğerlerine göre daha az toxictir.

Yeni başlayanlar için recoil cross gibi şeyler geldi eminim yardımcı olacaktır güzel bir envanteri 100$ civarlarında dizebiliyorsun. Türkiye sunucuları olmadığından yabancılarla eşleşeceksin ve İngilizce biliyorsan iletişim kurup oynayabilirsin. Valorant'a göre daha iyidir

Hocam eskidende CS oynuyordum yeni değilim 2K saatim var oyunda zaten Valorant oynarken CS2'de oynuyordum ama Valorant'ta yediğim 1 hafta ban sinirlendirdi beni.

Hocam eskidende CS oynuyordum yeni değilim 2K saatim var oyunda zaten Valorant oynarken CS2'de oynuyordum ama Valorant'ta yediğim 1 hafta ban sinirlendirdi beni.

Hocam ben de 3 yıllık Valorant oyuncusu olarak ımmo 1'de bıraktım oyunu ve sıze soyle söyleyeyim mentalım duzeldı. Toxıc yok o tamamen sızın guven faktorunuze baglı eger yuksekse benım yuksek 10 Mac'ta 1 tane oyuncu denk gelıyor oda sadece konusuyor ama oyununu oynuyor. Valorant'a yatıralan paraya CS de envanter dızmek cok daha mantıklı en azından gerı donusu var sıze artı ya da eksı yonde.

Valorant oynamadığım için o yönden herhangi bir bilgim yok. Eğer dediğiniz gibi Valorant CS'den bile kötüyse, o zaman geçilir.

Riot Games Valorant'ı bitirdi. Kitlesinden falan bahsetmiyorum kitlesine falan girersek sonsuza kadar tartışabiliriz.

Valorant'a yeni ajan geliyor kimse oynamıyor, yeni map geliyor kimse sevmiyor, modlar zaten adamakıllı gelmiyor bile.

Hatta geçen CS'den kendini ayıran özelliği olan skillerin kullanımını azaltmak amacıyla bütün skill ve ultilere nerf getirdiklerini görmüştüm. İlginç gerçekten.

Ayrıca yüksek ranklarda eşleştirme sisteminden şikayet eden oyuncular çok, özellikle maçlara sürekli aynı insanlar geliyor diye şikayetler var. Ayrıca maçlarda neredeyse karakter pickleri sürekli aynı.

Valorant ilk çıktığında da CS'nin kötü bir kopyasıydı, hala öyle. Valorant'ın ilk hali bile mevcut durumdan daha iyi olduğu kesin. Şimdi kendini CS'den farklılaştırmak yerine CS'ye benzetmeye çalışması da komik.

Ha bu arada CS2'nin durumu da pek iyi sayılmaz ama Valorant'ın durumundan iyi olduğu kesin. CS bir şekilde toparlar ama Valorant zaten en azından TR'de bitti gibi bir şey.

Keşke Valorant tekrar CS için bir tehdit olabilse de CS kendini daha hızlı geliştirse.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı