CS2'ye girenlerin açık yüzünden sistemine zararlı yüklenebiliyor

Oyunu mahvettiler yav. Sırf oyunu erken çıkarmak uğruna birçok hatayı göz ardı etmişler muhtemelen. Bu konuda onu gösteriyor. Yazıklar olsun. Ne denebilir ki? Bir müddet Counter-Strike 2 oynamamak gerek.

Dün akşam ufak bir güncelleme geldi oyuna, bazı açıkların düzeltildiği söyleniyor. Tabi siz yine de kesin bilgiye ulaşmadan girmeyin.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün akşam ufak bir güncelleme geldi oyuna, bazı açıkların düzeltildiği söyleniyor. Tabi siz yine de kesin bilgiye ulaşmadan girmeyin.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Cs'den böyle bir aciklama gelene dek girmeyin.
1702393448627.png

Dün cikan baska bir sorun:
Oyuna indirdiginiz haritalarda panorama panele bir kod girerek envanterinizdeki itemlar silinebiliyor.

Fixlendigi söyleniyor. Ama ben halen güvenmiyorum. Kafaniza göre topluluktan CS haritalari indirmeyin bence.

En son gecen hafta girdim CS'ye 7 8 gun oldubpc ye format atsammi acaba bir sotun olur mu bir de bu olay gercek mi cidden hiç kimse konusmuyor bile.

Geri
Yukarı