CS2 çıkıyor mu?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selam, şimdi Unlost'un Instagram hikayesini gördüm, şöyle:

40DE176F-ECE1-49BC-91F7-3AADD8FE6B7A.png

Çıkıyor mu? Ya da ne demek istiyor?

Son düzenleme:
Yayın veya videodan bahsediyordur.

Ben pazartesi çıkmasını bekliyordum, CS:GO'da 21 Ağustos'ta çıkmıştı çünkü. Fakat hafta sonu da gelebilir, Cantuğ böyle paylaştığına göre.

İlgi peşinde olduğu için böyle bir sayaç koyup üstüne CS2 çıkış tarihiymiş gibi CS2 çıkıyor yazdı çok büyük ihtimalle.

İlgi peşinde olduğu için böyle bir sayaç koyup üstüne CS2 çıkış tarihiymiş gibi CS2 çıkıyor yazdı çok büyük ihtimalle.

Bunu yapmaya ihtiyacı yok bence. Hikayeyi izledim "Güncelleme geliyor, notları hazırladık paylaşacağız" gibisinden konuşuyor. Herhangi bir videodan bahsedilmiyor. Sayaçta muhtemelen yama notları paylaşır, oyun da dediğim gibi Pazartesi çıkabilir.

Bunu yapmaya ihtiyacı yok bence. Hikayeyi izledim "Güncelleme geliyor, notları hazırladık paylaşacağız" gibisinden konuşuyor. Herhangi bir videodan bahsedilmiyor. Sayaçta muhtemelen yama notları paylaşır, oyun da dediğim gibi Pazartesi çıkabilir.
Ben de gerçek sandım hocam, neyse teşekkürler herkese. :D

Bekleyin. Oyunu yapan firmanın dediğine bakarım ben. Onlar ne zaman çıkacağını söylerler. Başkalarının dediği iddialara falan bakmam. Ne CS 2'ymiş. Görende oyun dünyasında devrim olacak zannedecek.

Bekleyin. Oyunu yapan firmanın dediğine bakarım ben. Onlar ne zaman çıkacağını söylerler. Başkalarının dediği iddialara falan bakmam. Ne CS 2'ymiş. Görende oyun dünyasında devrim olacak zannedecek.

Valve haziran ayında çıkacak demişti fakat çıkmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı