CS2'ye optimizasyon güncellemesi ne zaman gelir?

Hocam 1-2 dakika içinde gereksiz mesaj uyarısı alıcan. Ne alaka şimdi bu konu ile kargo. (Örnek olduğunu biliyorum)
Konu sahibi soru sordu dostum, ne yapim saygısızca cevapsız mı bırakim. Saygısızlık edeceğime, alırım cezamı, modlar utansın. Biz birbirimiz için buradayız.

Oyunda Inferno'da 1080p en yükseğe aldığımda 350fps alıyorum, en düşük ayarlarda 1366x768'e aldığımda da 350 fps alıyorum. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Aslında birkaç ayarla akıcılığı yakaladım fakat benim problemim oyun esnasında bir anda kilitlenmesi ve düzelmemesi öylece donup kalması Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisindede yanıt vermiyor olarak gözüküyor umarım GeForce NOW'da da böyle sorun yaşamam :D

GeForce nowda öyle bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. GeForce NOW bu sıralar çökme sorunu var bazı oyunlarda yaşıyorum az önce CS2'de yaşadım ama maç esnasında olmuyor.

@AlayınaGider Source 1 2004'de, Source 2 ise 2015'de çıktı. Modern oyun motoru ile daha iyi optimizasyon sağlayacaklardır.

Tahmin yürütmek evet, ama tartışma, farklı bir konu.

Ama dostum, bu da çok anlamsız değil mi? Yani 1 hafta sonra da gelir, 3 ay sonra da. Belki bazı aletlere hiç gelmez.

Ama artık sorunun tahmin olduğunu anladığım için, rahatladım. Ben bu tür şeyleri oluruna bırakıyorum. Cyberpunk'ın düzelmesi yıllar aldı. Bu oyun daha basit ama bence uzun bir süre sistem seçecektir. Bende iyi çalışır sen de çalışmaz gibi.
Hocam arkadaşta sanırım tahminen düzelir mi diyor ne zaman güncelleme gelir tahminen kastediyor yani orayada arkadaş yazmış zaten Valve çalışanı değilsiniz filan kibar dille söylemiş dikkatlı okumadınız sanırım.

Aslında birkaç ayarla akıcılığı yakaladım fakat benim problemim oyun esnasında bir anda kilitlenmesi ve düzelmemesi öylece donup kalması Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisindede yanıt vermiyor olarak gözüküyor umarım GeForce NOW'da da böyle sorun yaşamam :D

GFN de bir sıkıntı olmaz da verdiği ekran kartı kötü.

@AlayınaGider Source 1 2004'de, Source 2 ise 2015'de çıktı. Modern oyun motoru ile daha iyi optimizasyon sağlayacaklardır.
Yani benim sorunum optimizasyondan dolayı mı oluyor? Oyun esnasında donup kalıyor FPS açısından hiç sorun yok akıcı gidiyor oyun ama bir anda oyun esnasında donup kalıyor ve düzelmiyor kilitlenip kalıyor öyle Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum hocam görev yöneticisindende yanıt vermiyor olarak gözüküyor.

GFN de bir sıkıntı olmaz da verdiği ekran kartı kötü.
Hocam teşekkürler ben şimdi indirdim kuruyorum daha önce indirip kurmuştum oynamıştım Apex Legends filanda kaldırdım şimdi CS2 için mecbur tekrar indiriyorum :D

Yani benim sorunum optimizasyondan dolayı mı oluyor? Oyun esnasında donup kalıyor FPS açısından hiç sorun yok akıcı gidiyor oyun ama bir anda oyun esnasında donup kalıyor ve düzelmiyor kilitlenip kalıyor öyle Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum hocam görev yöneticisindende yanıt vermiyor olarak gözüküyor.

Hocam teşekkürler ben şimdi indirdim kuruyorum daha önce indirip kurmuştum oynamıştım Apex Legends filanda kaldırdım şimdi CS2 için mecbur tekrar indiriyorum :D

Hocam imzadaki sistem sizinse biraz normal bence bir anda donması.

Yeni konular

Geri
Yukarı