CS'de Overwatch ban geri gelir mi?

Hocam eğer gerçekten hile kullanmıyorsanız VAC ban yemezsiniz VAC ban, oyun sizin sisteminizde oyuna müdahale eden 3. parti bir yazılım bulunca sizi banlar.

Overwatch ise gönüllü insanların maçınızı izlemesi ve sizi izleyen birkaç Overwatcher’ın birden sizi hile işaretlemesiyle yenir. Birkaç kişinin birden sizi işaretlemesi için de aynı maçta birkaç kez şüpheli bir hareket yapmanızla olur.

Sadede gelirsek muhtemelen bir vuruş yüzünden bir şey olmaz.
Hocam şunu doğru mu biliyorum. Overwatch'dan hile kararı çıkarsa, sonra raporlanan kişinin sistem inceleniyormuş doğru mu?
Şimdi olası bir durumda benim sistem temiz olunca ki öyle olacak, o zaman haksız banın imkanı yok bu durumda değil mi?

Emin olmak için soruyorum ki oyunda bazı skinlere yatırım yapmaya devam edeceğim çünkü.

Hocam şunu doğru mu biliyorum. Overwatch'dan hile kararı çıkarsa, sonra raporlanan kişinin sistem inceleniyormuş doğru mu?
Şimdi olası bir durumda benim sistem temiz olunca ki öyle olacak, o zaman haksız banın imkanı yok bu durumda değil mi?

Emin olmak için soruyorum ki oyunda bazı skinlere yatırım yapmaya devam edeceğim çünkü.
Hile kullanmıyorsan ban yemezsin

Hocam Overwatch banı yerseniz itiraz etme hakkınız var, o yüzden kalkabilir. Ancak VAC yerseniz asla kalkmaz.

Hocam Overwatch banı yerseniz itiraz etme hakkınız var, o yüzden kalkabilir. Ancak VAC yerseniz asla kalkmaz.
Anladım hocam sana ve diğer arkadaşlara teşekkürler.

Oyunun hile koruması iyiymiş galiba, bu yüzden VAC ban yiyeceğimi düşünmüyorum haksız yere. Benim korkum birilerinin Overwatch'tan bana haksız ban yedirtme ihtimaliydi.

Geri
Yukarı